Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Андріян Гутник: Благочинна вечірка з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
ПРЕС-РЕЛІЗ
02.12.2011


Сьогодні, 2 грудня 2011 року за підтримки депутата Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андріяна Гутника в аквапарку «Пляж» пройде благочинна вечірка з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

«Спільними силами з представниками шоу – бізнесу ми організовуємо грандіозну вечірку. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему, собливо молоді! Шанувати та берегти здоров’я, дбати за генофонд нації є моральним обов’язком усіх прогресивних людей.

Сьогоднішня статистика вражає, так, за даними ООН, поширення епідемії СНІДу в світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок.

Кошти зібрані з вечірки будуть перераховані до львівського благодійного фонду «САЛЮС», заснований групою лікарів – професіоналів, який діє на теренах Західної України протягом 12 років» - зазначив Андріян Гутник.

СНІД не обирає, а Ти можеш !!! Можеш прийти та підтримати благочинний захід, який розпочнеться о 22:00год., за адресою вул. Кн. Ольги, 114 (аквапарк «Пляж»).

Не залишайтесь байдужими.
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 02.12.2011 13:02
Ключові слова: Андріян Гутник, Пляж, аквапарк, СНІД, ВО СвободаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися