Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Андріян Гутник: «Давайте будемо дбати про тих, хто поруч з нами..»
ПРЕС-РЕЛІЗ
21.04.2011


20 квітня 2011 року о 16.00  Франківський відділ соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за благодійної та спонсорської підтримки депутата Львівської міської ради  фракції ВО «Свобода» Андріяна Гутника провів доброчинну акцію для дітей з багатодітних, малозабезпечених, кризових, опікунських сімей, сімей де проживають діти – інваліди.

Під час акції 60 учасників з Франківського району змогли безкоштовно оздоровитись та наповнити свої великодні кошики пасками від аквапарку «Пляж».


Фото: прес-служба Андріяна Гутника

«Пасха – саме світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свято добра. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків. І в такі дні, звичайно, увагою хочеться наділити тих, хто найбільше її потребує, хто не може в повній мірі відчути повноту та велич свята. Наскільки буде їм приємно, що про них пам’ятають та піклуються. Давайте будемо дбати про тих, хто поруч з нами, не лише під час свят та таких акцій, але й щодня, нехай це стане нашою звичкою. Нехай добрі традиції добрих вчинків повертаються в нашу культуру, в наші серця», — сказав свободівець Андріян Гутник.
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 21.04.2011 12:06
Ключові слова: діти-інваліди, аквапарк Пляж, Андріян Гутник, ВО СвободаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися