Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Андріян Гутник: «Посади дерево - вдихни життя»
ПРЕС-РЕЛІЗ
27.05.2011


26 квітня 2011 року о 17.00 волонтери за участю та спонсорської підтримки депутата Львівської міської ради  фракції ВО "Свобода”, Андріяна Гутника провели акцію «Посади дерево – вдихни життя».

Під час акції волонтери висадили дерева (туї) на пішохідній алеї, яка веде до стадіону СШ № 46, та якою щодня проходять мешканців, які проживають у цьому районі.

«Я, як депутат цього округу отримав безліч звернень від наших мешканців щодо покращення стану алеї. Звичайно, не зміг їх проігнорувати оскільки алея, яка є прикрасою нашого округу дійсно знаходиться в жахливому стані. Саме тому став ініціатором акції  «Посади дерево - вдихни життя». Саме дерева, окрім того, що слугують окрасою, акумулюють на собі пил та шкідливі викиди, а також створюють кращий мікроклімат біля дитячих майданчиків. Так одне дерево виробляє стільки кисню, скільки необхідно для дихання 3 чоловік і крім цього поглинає вуглекислий газ та покращує якість повітря.

Мета цієї акції – дати хороший старт для створення на цій території пішохідної зони, гідних умов для відпочинку мешканців. Акція не переслідує вже сьогодні домогтися якихось великих цілей. Необхідно дати хороший початок для того, щоб змінити щось на краще в майбутньому.

Так, на червень місяць вже заплановані роботи з ремонту частини пішохідної алеї зі сторони аквапарку «Пляж» для створення зони захищеної від підтоплення, облаштування пішохідних доріжок.

В майбутньому ми сподіваємось на активну участь шкіл, на студентську молодь, на свідомих старших людей — всіх, хто хоче покращити наш округ!

15 років тому назад думка про те, що ми будемо купувати питну воду викликала посмішку. А зараз це жорстока реальність. Якщо ми нічого не змінимо через 15 років нам прийдеться купувати чисте повітря!» - розповів Андріян Гутник.
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 27.05.2011 09:45
Ключові слова: туї, Андріян Гутник, ВО СвободаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися