Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Андріян Гутник: «Тривають останні приготування до відкриття дитячого майданчика»
На початку вересня відбудеться урочисте відкриття дитячого майданчика, облаштованого  за ініціативи та сприяння депутата Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андріяна Гутника.

Майданчик з яскравими гойдалками, качелями, пісочницями та каруселями, які одразу ж  облюбувала малеча, не зважаючи на те, що всі роботи ще не завершені,  розташований в дуже затишному куточку – між будинками № 52, 54, що знаходяться на вул. Наукова.

Готовитесь стать родителями? А коляска для малыша уже есть? Спешим сообщить, что качественные и при этом недорогие коляски для новорожденных предлагает интернет-магазин «BabyRoom». Классические, оснащенные просторной утепленной корзиной, широкими колесами и пружинными амортизаторами. Корзина легко транспортируется в автомобиле и даже общественном транспорте. При необходимости может заменить кроватку. Не экономте на своем ребенке! www.babyroom-shop.com.ua


«Отримавши безліч звернень від мешканців нашого округу № 35 Франківського району, я не міг не звернути увагу на занедбане місце, де колись відпочивали діти разом з своїми батьками. Дитинство — це пора мрій і сподівань, це віра в казку, яку їм дарують дорослі. Тому від нас і посадовців і батьків, адже у всіх нас є діти, залежить, яким буде дитинство малюків. Про що мріє малеча? Про щось приємне і хороше. Все тут буде до ладу: і лави для відпочинку, і красива алея, і урни для сміття на своєму місці», — зазначив свободівець.

Можливо, з легкої руки свободівців - активістів добрий приклад підхоплять й інші посадовці та підприємці.
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 29.08.2011 11:32
Ключові слова: майданчик, Наукова, Андріян Гутник, діти, ВО СвободаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися