Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Антон Носік прочитає в Києві лекції про монетизацію блогів та інвестування інтернет-проектів

26-27 березня російський журналіст, засновник і в минулому головний редактор новинних інтернет-видань Vesti.ru, Lenta.ru, Gazeta.ru та NEWSru.com Антон Носік прочитає в Києві дві лекції: «Блоги. Мікроблоги. Їх монетизація» (26 березня, 19.00) і «Старт-апи та венчурне інвестування інтернет-проектів» (27 березня, 14.00). 

 

Як повідомляє «Телекритика», Антон Носік почав займатися інтернет-проектами ще 1996 року. Спочатку розроблював сайти для компаній - його першими клієнтами стали Національний банк та Національний музей Ізраїлю. Потім взявся за інтернет-журналістику: 1999-го створив Gazeta.ru - єдиний тоді новинний онлайн-ресурс Рунету, який оновлювався щоденно. Через півроку запустив Lenta.ru та Vesti.ru. Паралельно був головним редактором усіх трьох видань.

 

В 2001 році Антон Носік став президентом з розвитку «Рамблер Інтернет Холдинг», а через рік очолив його. З 2006 керував службою блогів компанії SUP (власник сервісу Livejournal.com). Відповідав за роботу, створення нових і покращення існуючих сервісів Живого Журналу. Сам він 2001 року став одним із перших російськомовних користувачів ЖЖ, нині його блог (dolboeb.livejournal.com) входить у десятку найбільш відвідуваних у російському сегменті Інтернету: його читають понад 20 000 юзерів.

 

З жовтня 2009-го Носік працює заступником генерального директора медіахолдингу «Объединенные Медиа», до складу якого входять радіостанції «Business FM» та «КИНО FM», щоденна бізнес-газета «Business & Financial Markets», журнал «Популярные финансы» та однойменне рекламне агентство «Объединенные Медиа». Паралельно з цим він є шеф-редактором інтернет-видання Bfm.ru.

 

Контактна особа: Лєра Лауда, тел. 096 129 49 68, e-mail: lera@krugozir.com.ua

 

Вартість квитків - 159 грн. і 169 грн. 50% зібраних коштів буде перераховано до Благодійного фонду pomogi.org.

 

Обидві лекції відбудуться у залі Українського науково-дослідного інституту авіаційної технології за адресою:

 

місто Київ,

 

вул. Фрунзе, 19/21, 8 поверх

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 01.03.2010 16:38
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися