Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Бібліотекарі опановують сучасні інформаційні технології
ПРЕС-АНОНС
31.05.2010


2 червня 2010 року у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться урочисте відкриття регіонального тренінгового центру для бібліотекарів.

Захід збере усіх  директорів Централізованих бібліотечних систем Львівської області,  керівників наукових бібліотек міста. Запланована подія є частиною проекту, який реалізовує бібліотека за кошти програми «Бібліоміст».

«Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства культури і туризму України, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США.

В планах програми облаштування навчальних центрів для бібліотекарів у кожній обласній універсальній науковій бібліотеці. У цей період розпочнуть роботу навчальні центри у 25 областях України. Львівська обласна універсальна наукова бібліотека отримала у квітні 2010 року комплект обладнання загальною вартістю 11,013 тисяч доларів США. На організацію роботи центру та навчання бібліотекарів області буде надано грант у розмірі 20 тис. доларів США. За сприяння Львівської облдержадміністрації та управління культури і туризму були виділені кошти на встановлення охоронної сигналізації в приміщенні регіонального тренінгового центру.

Головним завданням регіонального тренінгового центру (РТЦ) є розвиток бібліотечної інфраструктури шляхом підвищення кваліфікації працівників бібліотек. Курси підвищення кваліфікації для бібліотекарів проводитимуть за спеціальною програмою, розробленою Українською бібліотечною асоціацією у співпраці з програмою «Бібліоміст». Під час навчання бібліотекарі ознайомляться з наступними темами: Інтернет як бібліотечна послуга, впровадження інноваційних бібліотечних послуг, управління в бібліотеках, адвокасі, маркетинг, управління проектами, фандрейзинг, -  а також  здобудуть навички використання сучасних інформаційних технологій. Тренери РТЦ пройшли підготовку у Головному тренінговому центрі в м.Києві. Центр, також, навчатиме різні категорії користувачів. У вільний від навчання час центр буде надавати безкоштовний доступ до Інтернету усім бажаючим.

***
Прес-конференція відбудеться в приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою: просп.Т.Шевченка, 13 (2-й поверх). Вхід для преси – вільний. Реєстрація та отримання прес-пакетів у фойє бібліотеки. Початок акції о 11.00 год.


Контакти:
Олена Шматько, т.: 032 2355677
e-mail: lounb-nmv@ukr.net
Координатор проекту, завідувач  науково-методичного відділу.

Юлія Галій, т.: 067 4435265
e-mail: ygaliy@irex.ua
Регіональний представник програми «Бібліоміст». 
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 31.05.2010 10:56
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися