Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Бідний редактор «Щедрика-Ведрика» «скопіпастив» статтю про галичан з Вікіпедії
Статтю про Галичину дитячий журнал «Щедрику-Ведрику» взяв з української Вікіпедії.

Про це повідомив редактор журналу Олександр Блюхер у коментарі «Гал-інфо».

Відтак, наполягає редактор, всі претензії стосовно достовірності викладеного матеріалу треба скеровувати до мережевої енциклопедії.

Він також запевнив, що всі матеріали, крім дитячих творів і віршів, які публікує журнал, зокрема, статі на історичні теми, взяті з Інтернету.

На запитання, чи редакція журналу якось відфільтровує інтернат-матеріал, редактор відповів: «Я б подивився, як ви за 700 гривень в місяць вичитували б і відфільтровували б матеріал».

Олександр Блюхер запевнив, що для нього набагато важливіше збирати по всій Україні і публікувати дитячу творчість та видавати якісний з поліграфічного погляду журнал. «Для мене це набагато важливіше, ніж обурення кількох дядечко і тітоньок», – сказав Олександр Блюхер

Редактор повідомив також, що з приводу статті про Галичину він отримав безліч дзвінків, зокрема і з обласного управління культури. Він запевнив, що в наступному номері опублікує вибачення і на майбутнє взагалі відмовиться від історичної рубрики. Натомість публікуватиме пізнавальні статті про міста України.

Сьогодні, 21 березня, громадське об’єднання «Самопоміч» розповсюдило заяву, в якій висловило обурення статтею про Галичину. в дитячому журналі «Щедрику-Ведрику». зокрема, неприйняття викликав такий уривок: «А тепер заведемо наші думки до не менш багатого краю, який славиться дивовижними обрядами, традиціями, звичаями та ментальністю її жителів. Вважають, що Галичина з її людьми – це якір, що утримує корабель «Україна» в течії, яка завжди готова підхопити його і понести в безмежні простори Азії… Хочете дізнатися про деякі цікаві факти Галицького край? Розкажу:

По-перше, існування галичанина зав’язане на селі і в нього відповідно селянське мислення – «на хлопський розум». У п’ятницю обласні центри на третину пустіють, люди ро`зїжджаються по області, для того щоб в понеділок знову наповнитися жителями сіл і містечок , «затарених» бульбою, буряком, цибулею, яйцями, молоком і всім, що допомагає виживати в західноукраїнському неіндустріальному місті.

По-друге, на ринку праці Галичини не існує таких професій як рерайтер, PR-консультант, екзистенційний психотерапевт, бо де просте життя – там проста робота – шофер, будівельник, медсестра, продавець. Максимум , про що може мріяти галичанин з вищою освітою в рідному місті – це робота клерком в регіональній філії великої компанії або банку. Не буває галичан космонавтів, конструкторів, олігархів і великих політиків. Проте серед галичан відомі такі шоумени, як: Віктор Павлік, Андрій Кузьменко, Юрій Горбунов».

Крім того, автори заяви повідомили, що журнал містить багато помилок та вульгарних анекдотів.

Журнал «Щедрику-Ведрику» рекомендований Міносвіти для передплати у школах.

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив управлінню освіти вивчити ситуацію з передплатою журналу «Щедрику-Ведрику».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 21.03.2011 16:53
Ключові слова: Вікіпедія, Щедрику-Ведрику, Олександр Блюхер, галичани| Коментарі: 1
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися