Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Більше 100 закоханих пар проїхались «Трамвайчиком закоханих» у Львові

ПРЕС-РЕЛІЗ

15.02.2010

 

 

«Трамвайчик закоханих» у Львові не зупинили навіть снігопади. Він вийшов на маршрут на день Святого Валентина, того дня ним проїхалось більше 100 закоханих пар.

 

В традиційному конкурсі на найдовший поцілунок у «Трамвайчику закоханих» перемогла подружня пара Тетяна та Сергій Яновські, які цілувались не розриваючи губ близько 25 хвилин. Завдання ще ускладнювалось тим, що партнери повинні були присідати, цілуючись, а потім партнер мав взяти свою кохану на руки і продовжувати цілуватись. За перемогу в цьому нелегкому конкурсі подружжя Яновських отримало вечерю в одному з львівських ресторанів.

 

В іншому конкурсі на найромантичнішу історію кохання переміг Станіслав Потоцький зі своєю коханою дівчиною Анною Башинською, які отримали романтичну подорож до «Бухти вікінгів».

 

Крім того, під час поїздки цим незвичним трамвайчиком закохані змагалися у швидості поїдання тортиків від кондитерської компанії «Степанків», їли морозиво від «ЛІМО», не використовуючи рук, пили йогурти від молочної компанії «Галичина» та отримували подарунки.

 

«Найвеселішим в цій подорожі було те, як близько тридцяти закоханих пар одночасно змагалися на найдовший поцілунок. В останньому турі це тривало вже більше 30 хвилин. Ми почали ускладнювати завдання присіданнями, але це нікого не зупинило. Парочки продовжували цілуватись. Тож цього разу переможених не було і всі отримали класні подарунки від партнерів акції », - говорить організатор акції Дмитро Гломбінський.

 

Під час подорожі офіціанти роздавали морозиво, йогурти і тортики, а в цей час відомий львовознавець Іван Радковець відкривав закоханим нові сторінки амурного Львова, розігрував призи та дарував всім хороший настрій в цей святковий день.

 

«Думаю, що львів`яни вже звикли, що львівські трамваї – це не лише «засіб пересування», а й окремий світ. Більше ста років тому – це був осередок світського життя, нині ж тут переважно вирують людські будні. Саме для того, аби наші трамвайчики не втратили колишнього шарму, ми обіцяємо – приємні сюрпризи цього року тільки починаються», - ділиться враженнями піар-менеджер ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Бачинська.

 

Нагадаємо, що подарували Львову «Трамвайчик закоханих» Львівська міська рада, ЛКП «Львівелектротранс», оператор зв`язку Beeline, Кондитерська компанія «Степанків», Молочна компанія «Галичина», ВАТ «Львівський холодокомбінат» (ЛІМО), лісове господарство «Бухта Вікінгів» та ресторан «Хорс».

 

Генеральний інформаційни й спонсор - радіо «Люкс ФМ», інформаційні партнери – Інтернет-газета «Вголос», Press-centre.com.ua, Західна інформаційна корпорація.

 

 

 

Дмитро Гломбінський, організатор акції

+38 068 136 11 11

Pr.glomb@gmail.com

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 15.02.2010 11:28
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися