Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Блавацький пояснив, чому він єдиний з депутатів ЛОР проголосував проти звільнення директора «Львів-ТБ» Хвойницького
Директор КП «Львів-ТБ» Михайло Хвойницький, за словами депутата Львівської облради Михайла Блавацького, не писав листа в Нацраду з проханням анулювати ліцензію комунального телеканалу на користування 12 каналом у Львові.

Про це Блавацький заявив у коментарі Вголосу, відповідаючи на питання, чому він єдиний з депутатів обласної ради проголосував вчора, 18 травня, проти звільнення Михайла Хвойницького з посади директора «Львів-ТБ».

За словами Блавацького, Хвойницький заявив у прокуратуру, що листа про анулювання ліцензії не надсилав.

«Є заява пана Хвойницького у прокуратуру, що він листа в Нацраду, щоб ліквідувати ліцензію про надання ефіру, не подавав», — сказав він.

І оскільки мова може йти про фальсифікацію, облрада не мала підстав звільняти нинішнього директора «Львів-ТБ».

«Якщо людина не винна, в чому її звинувачують?!», — висловив риторичне запитання Блавацький.

Окрім того, на його думку, облрада вчинила б аморально, якби звільнила Хвойницького у той час, як він перебуває на лікарняному.

«Коли людина знаходиться на лікарняному, тим більше з такою хворобою, яка є у пана Хвойницького — передінфарктний стан, — і коли людини немає (відсутня на сесії ЛОР. – Вголос), судити людину — це аморально. Це можуть робити хіба люди з психікою неврівноваженою або люди, яким нагально поміняти ситуацію. От вчора так і сталось», — сказав Михайло Блавацький.

Нагадаємо, вчора на сесії ЛОР забракло лише одного голосу, аби прийняти рішення «Про окремі питання діяльності комунального підприємства Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ», яке в тому числі передбачало звільнення Михайла Хвойницького з посади директора цієї телекомпанії.

Раніше стало відомо про листа від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення голові Львівської облради Мирослава Сеника, в якому Нацрада інформувала його, що отримала від директора «Львів-ТБ» листа про анулювання ліцензії на право користуватись 12 телевізійним каналом у Львові «у зв’язку з технічними проблемами».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 19.05.2010 16:32
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися