Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Близько 1000 військових з України, Польщі та Німеччини візьмуть участь у паломництві до Зарваниці
ПРЕС-РЕЛІЗ
02.09.2010


До Зарваниці  прибудуть близько тисячі військових та декілька тисяч прочан. У цьому році захід набуде міжнародного статусу. Окрім військовослужбовців внутрішніх військ, Збройних Сил, державної прикордонної служби України, МНС та міліціонерів до прощі долучаться представники військових ординаріатів Польщі та  Німеччини.

Організаторів на цю подію надихнули успіхи та позитивні результати першого паломництва.
«В лютому 2010 року в Мадриді на світовому з’їзді головних військових капеланів фільм про перше всеукраїнське військове паломництво вразив усіх присутніх.» - розповів заступник департаменту УГКЦ і справах душпастирства силових структур України отець Любомир Яворський. Також отець Любомир відзначив що військові капелани інших країн найбільше дивувалися духовному значенню цього заходу та великій кількості українських військових які йшли до сповіді. Їх також вразило  що українські вояки мають велику потребу у спілкуванні із святенниками, чого західним духівникам дуже бракує.

Захід розпочнеться із молебна до Пресвятої Богородиці, панахидою за загиблими військовослужбовцями та покладанням вінка до пам’ятника «Загиблим за Волю України». Після урочистої ходи до скульптури Матері Божої на площі перед Собором відбудеться церемонія посвячення хоругв.

Після обіду для прочан, біля джерела де об’явилась пресвята Богородиця та Парафіяльного храму гратимуть оркестри внутрішніх військ та Збройних Сил України.

Надалі учасники разом із священиками крокуватимуть Хресною дорогою. Після вечері запланована Божественна Літургія та похід зі свічками. По завершенні всіх чекає концертна програма та нічні чування при світлі гуцульської ватри.

Наступного дня (19 вересня 2010р) відбудеться урочиста літургія та закриття паломництва.


Начальник групи зв’язків з громадськістю
та засобами масової інформації
управління Західного територіального командування ВВ МВС України
підполковник Вадим Голуб
Конт. тел.: +38 096 212 31 80
                         8 032 234 10 97
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 14.09.2010 10:52
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися