Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Політика


Червоними прапорами влада відволікає увагу українців від соціально-економічних проблем, - Андрій Корнат
ПРЕС-РЕЛІЗ
28.04.2011


На позачерговій сесії Львівської обласної ради, 28 квітня, голова фракції Народного Руху України Андрій Корнат висловився щодо провокацій, які влада готує на 9 травня.

У своєму виступі Андрій Корнат зазначив: "Провокації, суть яких лежить у відверненні уваги від назрілих соціальних бунтів, передовсім у східних і південних регіонах країни, має доволі простий сценарій. 9 травня проросійські екстремісти, які приїдуть з Одеси та Криму, прикриються сивочолими ветеранами, жінками, дітьми та пройдуть з червоним прапором по центральних вулицях Львова. В них буде лише одна мета — створити акції агресії та нетирпимості і втягнути в них всіх львів'ян. Саме з ініціативи проросійських молодиків розпочнуться бійки, в які можуть потрапити сивочолі ветерани, а також жінки та діти. Всі ці події потраплять в телевізійні інформаційні повідомлення, котрі транслюватимуть і за межами України.

Кому це потрібно? Хто збудує собі на цьому рейтинги? Звісно, що антидержавні сили, котрі прагнуть дестабілізувати ситуацію в Україні.”

Також Андрій Корнат додав: "Якщо говорити про рішення Верховної Ради України, то хочу наголосити, передовсім для органів місцевого самоврядування, що з юридичної точки зору в цьому законопроекті не прописано відповідальність за його порушення. Не прописано диспозицію і санкцію. Так само не внесено змін до адміністративного законодавства. Тобто, нікого не можна змусити вивішувати червоні прапори.

Рішення парламенту — це лише провокація оточення президента, яке відпрацьовує гасло "Україна для людєй”, з метою особистого збагачення.”
Категорія: Політика | Опубліковано: 28.04.2011 16:28
Ключові слова: Червоний Прапор, Андрій Корнат, НРУУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися