Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Цимбалюк запропонував створити при Львівській ОДА Раду видавців
26 травня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк привітав з професійним святом працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження та оглянув стенди, на яких було представлено продукцію кращих львівських видавництв.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Львівщина є лідером в книговиданні, в тому числі й завдяки Форуму видавців, роботі єдиного в Україні вищого навчального закладу, який готує фахівців з видавничо-поліграфічної галузі, - Українській академії друкарства. Ви, книговидавці, формуєте імідж держави. Хотів би, щоб ви були готові до проведення таких загальнонаціональних проектів як Євро-2012, «Олімпійська надія -2022». Хочу побажати Вам творчого натхнення, не зупинятись на досягнутому та гордитись своєю професією», — зазначив М.Цимбалюк у своєму виступі.

Голова ЛОДА закликав запрошених до тісної співпраці задля популяризації саме місцевого книговидавця, а також запропонував створити Раду видавців при Львівській облдержадміністрації, зокрема, для погодження переліку видань, які фінансуватимуться з обласного бюджету і розповсюджувати їх.

Крім того, М.Цимбалюк нагородив працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження грамотами голови облдержадміністрації з нагоди їх професійного свята.


«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.05.2011 16:23
Ключові слова: Михайло Цимбалюк, Рада видавців, ЛОДАУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися