Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Політика


Депутат Львівської міськради Остап Маланюк закликає Президента публічно назвати імена казнокрадів Львівщини
ПРЕС-РЕЛІЗ
13.04.2011


Депутат Львівської міської ради, представник Республіканської християнської партії Остап Маланюк вважає, що Президент України Віктор Янукович має публічно назвати імена розкрадачів державних коштів  на Львівщині та домогтися їхньої відставки з займаних посад на державній службі чи в органах місцевого самоврядування.

Так О.Маланюк прокоментував заяву В.Януковича під час візиту до Львова в понеділок, 11 квітня, що він знає прізвища людей, які розкрадали державні гроші у західних областях.

"Після заяви про розкрадання коштів, виділених на вирішення соціально-економічних проблем регіону та подолання наслідків стихійного лиха, Президенту слід зробити логічний наступний крок - назвати прізвища винуватців та звільнити їх з посад", - сказав О.Маланюк.

"Президент заявив, що не ставить самоціллю кидати когось за грати, натомість вважаючи пріоритетним завданням повернення до бюджету украдених коштів. Такий підхід можна тільки вітати як прояв християнських чеснот. Проте це не означає, що злодії мають залишитися працювати на своїх місцях", - переконаний депутат міськради.

"Нехай явка з повинною та добровільне повернення коштів (в чому я особисто сумніваюся) вбережуть казнокрадів від тюрми, але абсурдом буде залишити злодійкуватих чиновників взагалі без покарання. Публічна ганьба та втрата займаних посад на державній службі чи в органах місцевого самоврядування - це найменше, на що вони заслуговують", - підкреслив О.Маланюк.

«Анонімна, безособова відповідальність є синонімом безвідповідальності. Ми це, на жаль, надто добре знаємо з безлічі прикладів», - додав він.

Також депутат закликав Віктора Януковича чи правоохоронні органи оголосити публічно кінцевий строк повернення украдених бюджетних коштів. "Коли проводиться, до прикладу, місячник добровільної здачі зброї, то відомі його календарні рамки. Так само і наші казнокради повинні знати, що у них є, скажімо, два-чотири тижні на роздуми і повернення вкрадених ресурсів, інакше їм «світить» небо в решіточку".
Категорія: Політика | Опубліковано: 14.04.2011 13:17
Ключові слова: Остап МаланюкУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися