Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


Депутат Музичко поклопотав за вшанування пам’яті жертв німецького концтабору «Шталаг-328»
ПРЕС-РЕЛІЗ
02.04.2011

Звернення депутата Львівської міської ради Ярослава Музичка №5 від 31.03.2011 р.

Шановний пане голово, шановні панове депутати ЛМР

Представник центру правових та політичних досліджень «СІМ» Ярина Ясиневич звернулась до мене, як до голови депутатської комісії культури, промоції, ЗМІ та туризму, з клопотанням встановити пам’ятний знак у вигляді хреста на вшанування пам’яті жертв німецького концентраційного табору «Шталаг – 328».

Один з найбільших у Східній Європі концтабір «Шталаг – 328» у 1941-1944 рр. був розташований на території оборонного комплексу 19-го століття « Цитадель» у центрі Львова. У ньому перебувало 280 тис. військовополонених різних національностей: бельгійці, поляки, італійці, голландці, євреї, росіяни та представники інших народів. У цьому концтаборі загинуло мученицькою смертю понад 140 тис. осіб, кожен четвертий з них – українець.

Там, на Цитаделі, зрошеному кров’ю сотень тисяч людей місці, немає жодного знака і жодної інформаційної таблиці про трагічні події часів Другої світової війни.

Відповідно до рішення обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв воєн і політичних репресій від 12 лютого 2010 р. було виготовлено меморіальний хрест.

Прошу дати розпорядження відповідним управлінням у найкоротший термін здійснити необхідні заходи для підготовки і впорядкування території на ділянці біля Північного форту Цитаделі для спільного з Обласною державною адміністрацією і Обласною радою урочистого встановлення пам’ятного знака у вигляді хреста 11 квітня 2011р . Цей день прийнятий ООН як дата, коли відзначається «Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів».

Депутатів прошу підтримати це звернення, як зробила комісія культури промоції ЗМІ і туризму.


З повагою,
депутат Львівської міської ради Музичко Ярослав
Категорія: Влада | Опубліковано: 02.04.2011 21:15
Ключові слова: Шталаг-328, Ярослав Музичко, Ярина Ясиневич, Фронт Змін, СІМУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися