Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Депутати БЮТ в облраді засумнівалися в доцільності виділення коштів на «Львівську газету»
Голова фракції БЮТ у Львівській обласній раді Іван Стецькович не вірить у перспективи існування комунального ЗМІ Львівської обласної ради.

Про це він повідомив у коментарі «Вголосу».

«Рішення було прийнято вільним голосуванням. Але моя особиста позиція, що будь-яке владне видання немає перспективи, якій би структурі влади воно не належало, чи виконавчій структурі, чи представницькій. Я не вірю в перспективу видання, яке фінансується з бюджету», - розповів Іван Стецькович.

Він повідомив, що у випадку, якщо у виданні працюють справді фахові журналісти, їм не потрібно надіятися на дотації та державне фінансування і можуть працювати так, як це робиться у інших виданнях.

«Дотування я знаю по районних часописах. Практично у примусовому порядку газети виписують школи, амбулаторії, ФАПи, сільські ради. Я не бачу жодного зразка, щоб владне видання мало тираж і не дотувалося з бюджету. Якщо мені хтось назве такий приклад, я готовий переглянути свою особисту позицію», - прокоментував голова фракції БЮТ.

Іван Стецькович відзначив, що голова бюджетної комісії ЛОР Ростислав Бондаренко, закликаючи проголосувати за створення комунального видання, не вказав чітких сум, скільки дотацій потрібно на його утримання, який штат працівників тощо.

«Я думаю, що це питання потрібно ще раз обговорити на засіданні керівників фракцій, але вже з аргументом, з калькулятором в руках і всіма обґрунтованими доказами, скільки коштів треба буде, коли, який штат. Я думаю, що повернутися ніколи не пізно, тим більше, що виконавча гілка влади, яка зараз зосереджена в руках губернатора і загалом президента, коли ЗМІ фактично підпорядковані одній меті – це служінню Партії регіонів», - заявив він.

Водночас депутат ЛОР від фракції «Наша Україна» Олександр Старовойт розповів, що голосування за участь облради у ТзОВ «Львівська газета Вісник міста» не пройшло, оскільки не проголосувала фракція БЮТ. Сам депутат підтримує створення комунальної газети Львівської обласної ради.

«Не проголосувала фракція БЮТу. Це все питання зараз насправді до Блоку Юлії Тимошенко. Я сам пробував розібратися з колегами, чому вони виступають проти цього. В залі підтримка була. Одна фракція проголосувала проти. Ми підтримуємо це питання і вважаємо, що такі газети повинні існувати і якщо в них є труднощі і можемо і повинні їх підтримати», - повідомив Олександр Старовойт.

Він висловив жаль з приводу того, що деякі депутати «не проявили просто політичної волі і реального розуміння політичного стану в області».

«Ми будемо проводити консультації, оскільки на наше переконання, така газета повинна існувати. Наші цілі співпадають - в обласній раді потрібно свій засіб масової інформації. Ми можемо домовлятися про це, але на це очевидно потрібно ще якийсь час», - додав Старовойт.

25 травня 2010 року депутати Львівської обласної ради не підтримали рішення про участь обласної ради у ТзОВ «Львівська газета Вісник міста».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 26.05.2010 12:39
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися