Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Димінський й справді є власником телеканалу «УТ-Захід»

Почесному президенту ФК «Карпати» Петру Димінському опосередковано належать 66% телеканалу «УТ-Захід».

 

Про це заявив сьогодні, 25 листопада, на прес-конференції Ігор Дедишин, який назвався представником інвестора телеканалу, передає "Вголос".

 

Дедишин повідомив, що на сьогодні власниками каналу є телекомпанія «Міст» (33,3%), комунальне підприємство Львівської облради «Львів-ТБ» (33,3%) та ТзОВ «Бізнес медіа активи» (33,3%).

 

Часткою у 76% в «Бізнес медіа активі» володіє ФК «Карпати», 24% належать колективу цього ж футбольного клубу, зазначив Дедишин.

 

Раніше повідомлялось, що засновниками «УТ-Захід» є «Львів-ТБ», «Міст» та ТРК «УТ-3».

 

Дедишин повідомив, що створена в жовтні 2007 року «УТ-3» «придбала корпоративні права на ТзОВ Телекомпанія «Міст» і увійшла разом з «Львів-ТБ» рішенням сесії Львівської обласної ради від 10 березня 2009 року у співзасновники ТзОВ «УТ-Захід».

 

Згодом «ТзОВ «Бізнес медіа активи» придбало корпоративні майнові права «УТ-3» і, відповідно, стала співвласником «УТ-Захід».

 

Після цієї інформації присутній на прес-конференції директор «Львів-ТБ» Михайло Хвойницький запитав Дедишина: «А де тут пан Норман?». Хвойницький уточнив, що власне з таким собі паном Норман Ханц як ініціатором проекту телеканалу «УТ-Захід» велися всі переговори з боку «Львів-ТБ».

 

«Він й досі є співзасновником «УТ-3», — відповів Дедишин.

 

Хвойницький неодноразово наголошував, що для нього є несподіванкою те, що Димінський є власником «УТ-Захід». Однак журналісти звернули увагу, що славнозвісні плівки, на яких Хвойницький зустрічається із Димінським датовані липнем 2009 року.


"Прес-Центр"

Категорія: Львів | Опубліковано: 25.11.2009 16:35
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися