Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Для «Львів-ТБ» знайшли новий дім
Офіс комунальної телекомпанії «Львів-ТБ», швидше за все, перенесуть на вул. Валову, 3.

Про це повідомив голова комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик.

За його словами, відповідну пропозицію комісія прийняла і винесе на розгляд депутатського корпусу.

Вибір зупинився саме на Валовій, 3 через те, що цей будинок є пам’яткою архітектури і не підлягає приватизації.

Нагадаємо, наразі «Львів-ТБ» розміщується в приміщенні Львівської обласної держтелерадіокомпанії на Високому замку і платить за аренду значні суми.

  • Кто лучший актер сериала «Реальные пацаны»? Исполнитель роли глупого помощника участкового алексей базанов биография которого связана с КВНом, или Станислав Тляшев — Эдик. Сделай выбор на bestactor.ru

Депутат Орест Шейка раніше заявив, що депутати вважають недоцільним витрачати «сотні тисяч гривень» на аренду приміщення для комунальної телекомпанії, тому вирішили підшукати для неї інше приміщення з-поміж об’єктів, які є в комунальній власності ЛОР.

Комісія Качмарика, крім того, що знайшла нове приміщення для «Львів-ТБ», також погодила виділення додаткового 1 мільйона гривень для телекомпанії (раніше в бюджеті області передбачили 580 тис. гривень).

Член комісії, депутат Ярослав Дубневич засумнівався у доцільності таких витрат: «Нам бракує кілька тисяч на сімейну медицину, а на телебачення даємо мільйон». Але Ярослав Качмарик пояснив, що гроші підуть на виплату зарплат працівникам «Львів-ТБ» (негаразди з виплатою зарплати у телевізійників тривають з минулого року), а також на оплату послуг центральної ефірної апаратної з доставки та передачі телевізійного сигналу.

Як повідомляв «Прес-Центр», 13 грудня 2010 року суд поновив на посаді генерального директора «Львів-ТБ» Михайла Хвойницького.

Львівська облрада відправила його у відставку після історії з «УТ-Захід» та листа Хвойницького до Нацради з питань телебачення та радіомовлення, в якому попросив позбавити «Львів-ТБ» ліцензії на мовлення, не узгодивши це питання з облрадою.

*

Відтепер новини з «Прес-Центру» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 28.03.2011 20:34
Ключові слова: Львів-ТБ, Валова, КачмарикУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися