Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Для українців усе більш відчутним стає згортання свободи слова
41% громадян України, опитаних у вересні, відчувають згортання свободи слова в країні після президентських виборів, повідомила Press-centre.com.ua Соціологічна група «Рейтинг». 

Порівняно з аналогічним дослідженням, проведеним у квітні цього року, цей показник зріс більш ніж вдвічі – з 18 до 41%.

Не відчувають згортання свободи слова 35% опитаних. Порівняно з квітнем цей показник зменшився також майже вдвічі – з 66 до 35%. 

З квітня також виросла кількість респондентів, які не визначились щодо цього питання – з 16 до 24%.

Відчуття згортання свободи слова зросло у всіх регіонах без виключення. Найбільше в Центрі України (з 18 до 42%), на Півночі (з 23 до 55%) та Заході (з 38 до 59%), найменше – на Донбасі (з 6 до 15%) та Півдні з 10 до 29%). На Донбасі також найбільше зросла кількість респондентів, які не змогли визначитися відбувається згортання свободи слова в Україні, чи ні (з 19 до 37%).

Найбільше стурбовані згортанням свободи слова прихильники ВО Свободи, Батьківщини та Фронту змін, найменше – КПУ та Партії регіонів. Прихильники Сильної України розділились – 45% відчувають згортання свободи слова, 48% – ні.

Позитивний баланс відповідей (сума відповідей «так», переважає суму відповідей «ні») зафіксовано серед в усіх демографічних групах: за віком, освітою, типом поселення та статтю респондентів.

Найбільше відчувають згортання свободи слова в країні респонденти середнього віку (30-39 років) та люди з більш високим рівнем освіти.


Press-centre.com.ua
Категорія: Україна | Опубліковано: 04.10.2010 15:35
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися