Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


До «ЄВРО-2012» МТС запустила унікальний проект з використанням доповненої реальності
ПРЕС-РЕЛІЗ
04.10.2011


Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» та Львівська міська рада оголошують про запуск першого в Україні історичного проекту з використанням інноваційної технології додавання віртуальних об'єктів у реальний простір. Очікується, що проект буде популярним серед туристів-уболівальників, які приїдуть на «Євро-2012».

Пілотним містом, в якому стартує проект МТС «Доповнена реальність», став Львів. Починаючи з жовтня, гості та жителі міста зможуть на екранах своїх телефонів побачити, як виглядало «місто лева» багато років тому. З цією метою МТС і мерія Львова вже зібрали і опрацювали історичні фотографії 15 найбільш цікавих львівських пам'яток. За допомогою завантаженої на смартфон програми Historypin та послуги мобільного інтернет-доступу від МТС всі бажаючі зможуть не тільки дізнатися, як виглядали в минулому існуючі об'єкти, але й побачити ті об'єкти, яких вже немає на карті міста.

Основна мета проекту – розкрити туристичний потенціал українських міст, які через рік будуть приймати «Євро-2012». У рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу компанія «МТС Україна» планує доповнити базу проекту фотографіями та інформацією про історичні об'єкти Києва, Харкова та Донецька.

«Головний критерій, за яким ми відбирали історичні об'єкти Львова, – це їх унікальність, – розповідає історик і краєзнавець Ілько Лемко. – Чим більше змінився об'єкт, тим цікавіше буде туристам побачити, як він виглядав сто і більше років тому. В нашій галереї також і зниклі пам'ятки, про існування яких людям нагадає тільки проект «Доповнена реальність». Ми хочемо, щоб туристи, завантажуючи старі фото Львова, побачили, як змінився Львів, доторкнулися до його минулого. І найголовніше – це можна зробити моментально, за допомогою телефону та інтернету. Ми вдячні компанії «МТС Україна» за надання сучасних технологій, які будуть працювати на туристичний імідж Львова».

«Цей проект – продовження освітніх, культурних та спортивних проектів компанії «МТС Україна». «Доповнена реальність» – це унікальний, технологічний і інноваційний проект, який ми вперше в Україні запустили в рамках підготовки до «Євро-2012». Компанія «МТС Україна» вже давно підтримує спортивний імідж країни, будучи генеральним спонсором Національного олімпійського комітету України. Ми раді, що за допомогою інноваційних технологій, візьмемо участь в успішному проведенні такого спортивного свята, як «Євро-2012».Тому проект «Доповнена реальність» – логічне продовження наших соціальних проектів, в основі яких – інноваційні технології компанії», – зазначила Вікторія Рубан, начальник відділу зв'язків з громадськістю «МТС Україна».


Володимир Хіцяк
Експерт із зовнішніх зв'язків ЗТУ "МТС Україна"
e-mail: vkhitsyak@mts.com.ua
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 04.10.2011 13:16
Ключові слова: Historypin, Володимир Хіцяк, мтс, доповнена реальністьУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися