Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


До Львова повертається Парад Наречених
ПРЕС-РЕЛІЗ
06.04.2010


8 травня 2010 року у Львові пройде Парад Наречених.

Після Львова Парад Наречених пройде в Тернополі, Луцьку, Рівному, Чернівцях, Івано-Франківську.

«Парад Наречених дає змогу жінкам одягати весільну сукню щороку. І не важливо, чи одружені вони, чи ні. Для одружених – це змога згадати свій найкращий день у житті, для неодружених – це можливість стати нареченою, не одружуючись, а до шлюбу підійти виважено і не виходити заміж заради того, щоб одягти весільну сукню. Для цього можна прийти на Парад», - коментує організатор Параду Наречених в Україні Дмитро Гломбінський.

Участь у цьому заході може взяти будь-яка охоча жінка, дівчина чи дівчинка у весільному вбранні. Потрібно лише зареєструватися на сайті Параду Наречених walkbride.com та відправити заявку на електронку parad.narechenyh@gmail.com .

«Ми намагаємось об`єднати на одному заході якомога більше жінок, які бажають одягнути весільну сукню, таким чином - відновити моду на пишні весільні церемонії та міцні шлюби, які завжди були характерними для українців. Також ми намагаємося привернути увагу молоді до автентичного весільного вбрання різних регіонів України і популяризувати його», - розповідає Дмитро Гломбінський.

Крім наречених, до участі у Параді на конкурсній основі організатори запрошують Партнерів – фотографів, відеооператорів, візажистів, флористів, весільні салони, салони краси, ювелірні салони, салони прокатів авто, ресторани та інші заклади відпочинку, великих виробників кондитерської продукції та інших товарів.

Зніматимуть Парад Наречених лише найкращі фотографи та відеооператори України, які на конкурсній основі отримають акредитацію на захід. Деталі - на сайті Параду Наречених -  walkbride.com .


***

Перший Парад Наречених в Україні пройшов у Львові 8 березня 2008 року. Тоді у цьому заході взяло участь понад 40 наречених, які пройшли парадом центральними вулицями міста. 

Парад Наречених є інтелектуальною власністю Дмитра Гломбінського. Організація Парадів можлива лише з дозволу власника.

Юридичну підтримку Параду Наречених надає повірений у справах інтелектуальної власності Валерій Черкашин.

Розробка логотипу Параду Наречених – Ольга Прімович-Грабар.

Головний фотограф Параду Наречених – Віталій Грабар.
За детальнішою інформацією звертайтесь:

Дмитро Гломбінський, організатор Параду Наречених

+380681361111
walkbride@gmail.com
www.walkbride.com
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 06.04.2010 16:52
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися