Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Джерелом місцевих новин для американців залишаються газети

"Традиційні ЗМІ" як і раніше залишаються джерелом переважної більшості місцевих новин для американців. До такого висновку дійшли автори дослідження, проведеного організацією Pew Research Center.

 

Про це з посиланням на AFP повідомляє Lenta.ru

 

Фахівці Pew Research Center досліджували місцеві новини в Балтіморі, штат Меріленд. У липні 2009 року протягом тижня проводився моніторинг місцевих новин в 53 джерелах - в газетах та на їх сайтах, на місцевих телеканалах і радіостанціях, а також у блогах і облікові записи в соціальних мережах.

 

Автори дослідження виявили шість основних новинних приводів, висвітлюваних місцевими ЗМІ за тиждень, у тому числі проект міського бюджету і план продажу місцевого театру. З'ясувалося, що 83 відсотки повідомлень, що відносяться до цих приводів, не можна назвати новинами у прямому сенсі слова, - це передруку або переробки раніше вже опублікованої інформації.

 

Джерелом переважної більшості дійсно нової інформації виявилися традиційні ЗМІ. Газети або їх сайти були джерелом 61 відсотка новин, телеканали і їх сайти - 28 відсотків, радіостанції - 7 відсотків і лише 4 відсотки ексклюзивної інформації надавали онлайн-ЗМІ.

 

Серед традиційних ЗМІ джерелом майже половини новин були газети, розраховані на широку аудиторію, наприклад The Baltimore Sun. Спеціалізовані видання, наприклад ділові газети, надавали ексклюзивну інформацію в 13 відсотках випадків.

 

Автори дослідження також відзначили, що серед "неоригінальною інформації", що розповсюджується місцевими ЗМІ, значна частка припадає на офіційні повідомлення прес-служб, часто наводяться дослівно. Імовірно, цей факт пояснюється підвищенням оперативності ЗМІ, які намагаються якомога швидше опублікувати новини, часто приносячи в жертву подробиці. У такій ситуації, відзначають автори дослідження, цінність офіційної реакції на подію зростає.

 

Коментуючи доповідь Pew Research Center, газета The New York Times зазначає, що ситуація в інших регіонах може відрізнятися від Балтімора, де проводилося дослідження. Так, йдеться в статті, присвяченій результатам дослідження, в Сан-Дієго і Міннеаполісі місцеві онлайн-ЗМІ розвинені краще, ніж в Балтіморі, і частіше стають джерелом новин.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Світ | Опубліковано: 12.01.2010 17:37
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися