Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Екс-голову Львівської облради зобов’язали заплатити гривню за наклеп у районці
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області постановив зобов'язати Дрогобицьку райдержадміністрацію спростувати поширену інформацію про Михайла Задорожного на першій сторінці газети «Галицька зоря» та стягнути з Михайла Сендака на користь Михайла Задорожного 1 гривню моральної шкоди.

Про це йдеться в рішенні суду за позовом депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайла Задорожного до Дрогобицької райдержадміністрації, редакції газети «Галицька Зоря» та голови Дрогобицької райдержадміністрації Михайла Сендака про захист честі, гідності та відшкодування моральної шкоди, передає «Вголос».

Михайло Задорожний звернувся з позовом щодо статті «Блукаючі» кошти, або чим закінчиться боротьба голови Дрогобицької РДА Михайла Сендака з корупцією?», яка була надрукована у газеті «Галицька Зоря» № 18-19 цього року. У статті відносно Задорожного було опубліковано, на його думку, негативну, недостовірну інформацію, а саме - необґрунтовані обвинувачення від імені голови Дрогобицької РДА Михайла Сендака у неосвоєні коштів, які були виділені на будівництво школи в с. Ролів, та у корупції. У публікації, зокрема, наведено слова Михайла Сендака «Злодій має сидіти в тюрмі!».

На судове засідання щодо цієї справи Сендак жодного разу не з'явився, проігнорувавши всі виклики.

Михайло Сендак у 2002-2006 рр. був головою Львівської обласної ради.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 18.07.2011 18:58
Ключові слова: Михайло Сендак, Галицька зоря, наклеп, суд, Михайло ЗадорожнийУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися