Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Експерти назвали українські телеканали, які подають найбільше «джинси»
За період липня-жовтня 2010 року найбільше замовних матеріалів зафіксовано на телеканалах «Інтер», «Перший національний», «ICTV» та «1+1».

Про це розповів голова правління МГО «Інтерньюз-Україна» Костянтин Квурт сьогодні під час круглого столу у Львові, передає «Вголос».

За підтримки Агенції з міжнародного розвитку США та міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна» було проведено моніторинг національних телеканалів та регіональної преси щодо дотримання журналістських стандартів та замовності матеріалів. Результати цього дослідження показали, що в період з липня по жовтень 2010 року найбільше подавали замовних матеріалів наступні телеканали: «Інтер» (463 матеріали з ознаками замовності), «Перший національний» (432), «ICTV» (403), «1+1» (331). Найменшу кількість «джинси» зафіксовано на «СТБ» (68), «Новому каналі» (144) та каналі «Україна» (159).

Окрім того, експерти аналізували телепродукти також на відповідність стандартам журналістики - баланс думок, оперативність, достовірність, відокремлення фактів від коментарів, точність, повнота надання фактів/інформації з проблеми. Як повідомив Костянтин Квурт, за результатами моніторингу телеканалів у вересні найнижчий бал отримав телеканал «ICTV» (2,70), другий з кінця – «Інтер» (2,79), далі «1+1» (2,81). Найкращі новини станом на вересень – на каналі «СТБ» (4,19).

«На що вказують ці цифри? На те, що на переважній кількості телеканалів українське суспільство отримує картину, яка дуже сильно відрізняється від дійсності», - пояснив медіа-експерт.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.11.2010 18:27
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися