Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Експерти виявили засилля «джинси» у львівській пресі у вересні-жовтні
У вересні-жовтні у львівській пресі зафіксовано засилля замовних публікацій. Перед виборами «джинсу» давали всі.

Таку думку висловив експерт, головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв сьогодні під час круглого столу «Джинса» і журналістські стандарти», передає «Вголос».

За словами Миколи Савельєва, злет «джинсовості», звичайно, спостерігався на виборах.

«Вересень-жовтень – це було засилля замовних публікацій. Тобто «джинсу» давали всі. Ми не знайшли жодного видання, де би була відсутня «джинса», - сказав експерт.

Микола Савельєв, спираючись на результати моніторингу регіональної преси та національних телеканалів щодо дотримання журналістських стандартів та замовності матеріалів, повідомив, що найбільше «джинси» зафіксовано на сторінках газети «Високий замок». Взагалі у межах дослідження моніторилось на протязі липня-жовтня 2010 року 6 друкованих видань Львова: «Львівська пошта», «Новий погляд», «Експрес», «Львівська газета», «Ратуша» і «Високий замок».

Зокрема, у вересні цього року експерти зафіксували у газеті «Високий замок» 55 матеріалів з ознаками замовності. Таким чином львівські експерти простежили тенденцію зв’язку «джинси» та накладу видання: чим більший тираж газети, тим більше замовних матеріалів вона розміщувала. Однак, за висновками експертів, це правило не стосується газети «Експрес», яка відповідно маркувала рекламні чи комерційні матеріали.

Що стосується питання дотримання професійних стандартів у львівській пресі, то, керуючись шестибальною шкалою, найбільше балів набрала газета «Ратуша» - 4,43, «Новий погляд» - 4,39; «Високий замок» - 3,95.

За підсумками експертів найкраще львівські ЗМІ дотримуються таких журналістських стандартів як достовірність та оперативність. Натомість друкованим виданням Львова бракує балансу точок зору, повноти фактів, точності та відокремлення фактів від коментарів.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.11.2010 18:23
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися