Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Експрес» видає за політичне переслідування звичайний господарський спір, заявляють «регіонали»
Керівництво газети «Експрес» намагається перевести банальні господарські розбірки в політичне переслідування, йдеться у заяві, яку поширила прес-служба ЛОО Партії регіонів.

Текст заяви подаємо повністю:

«У зв’язку з публікацією в газеті «Експрес» №8 (6157) від 26.01.2012 року, прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів уповноважена заявити наступне:

Шануючи надані Конституцією України права і свободи громадян України і їхнє право на отримання правдивої та достовірної інформації, Львівська обласна організація Партії регіонів намагається вибудовувати свої стосунки зі ЗМІ на засадах довіри, партнерства та об’єктивності подачі інформації.

Ніхто і ніколи з представників Львівської обласної організації Партії регіонів не намагався розмовляти з журналістами, в тому числі газети «Експрес», з позиції сили, погроз чи залякування.

Розуміючи редакційну політику керівництва газети «Експрес», яке давало «зелене світло» на публікацію не тільки об’єктивних, але й упереджених матеріалів, що спотворювали і свідомо дискредитували різні факти і події в діяльності Львівської обласної організації Партії регіонів, ЛОО ПР не зверталася до суду щодо спростування таких матеріалів, щоб уникнути звинувачень у зазіханні на свободу слова. А тому дивно, що в останній заяві «Експресу» знову зроблена спроба звинуватити Партію регіонів у тиску на газету.  
Як нам відомо, судовий спір, про який пише у сьогоднішньому номері газета «Експрес», не має жодної політичної складової, а є суто господарським, і ведеться судова тяганина між співвласниками медійної групи.

Можемо однозначно заявити, що членів Партії регіонів серед засновників газети «Експрес» ніколи не було. Більше того, позивач до суду колись був одним із найближчих бізнес-партнерів редактора цієї газети. Ми можемо тільки здогадуватись, що, розуміючи слабкість своєї юридичної позиції у відстоюванні законності прийнятих господарських рішень, сьогоднішнє керівництво газети «Експрес» не має іншого шляху, ніж перевернути все з ніг на голову і, як це вже бувало не раз в українській політиці, свої неблаговидні поступки прикрити безпідставними звинуваченнями на адресу влади та її політиків.

На наш погляд, було би справедливим, подати громадськості позицію не тільки керівництва редакції газети, але й позивача до суду. Напевно, було б не зайвим взяти коментар в судді, яку вже поспішили безпідставно зарахувати до мафії. Було б справедливо і по-демократичному, щоби коментарі цих людей розмістили саме на сторінках цього поважного видання «Експрес».

Львівська обласна організація Партії регіонів шкодує, що заручниками бізнес-діяльності керівництва газети «Експрес» стають чесні журналісти. Напевно, вони добре розуміють, що, пред’являючи справедливі вимоги до влади, вони мусять жити за законами та етикою, які є в державі, а не за тими, які встановлює головний редактор газети «Експрес».

Тому що по-іншому, аніж як спробою тиску на суд, заяву газети «Експрес» №8 (6157) від 26.01.2012 року розцінювати не можна».  


Сьогодні «Експрес» вийшов з незадрукованою першою сторінкою, як пояснили в редакції, на знак протесту проти тиску на газету.

Як повідомляв «Прес-Центр», Львівська крайова організація Народного руху України висловила підтримку «Експресу».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 26.01.2012 15:32
Ключові слова: протест, Ігор Починок, суд, Експрес, Партія РегіонівУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися