Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


EzReklama.com – веб-сайт для української реклами в інтернеті

ПРЕС-РЕЛІЗ

21.01.2010

 

 

EzReklama.com  веб-сайт для української реклами в інтернеті -- один рік потому:  2742 відвідувачів, 6082 сторінок переглянено, 4,03 хвилин середня тривалість відвідин сайту

 

EzReklama – це не просто ще один рекламний веб-сайт для „Купуйте українське!” , де ви знайдете найновіший CD Океану Ельзи або вишиту сорочку для вашого танцювального ансамблю. Відвідайте вже сьогодні цей універсальний та сучасний рекламний сайт для розміщення дрібних оголошень.

 

Що таке EzReklama?

 

EzReklama (вимовляється [ізіреклама]) – перший всеохоплюючий веб-бізнес, який використовує найсучасніші  технології для  розміщення українських дрібних оголошень в інтернеті.  Ми забезпечуємо професіоналів і приватних осіб місцем  для  купівлі та продажу товарів, послуг, нерухомості, а також розміщення  пропозиції  та пошуку праці. Тут також можна зустріти українців з усіх куточків світу для дружби, романтичних стосунків або шлюбу.  І насамкінець, EzReklama надає Вам можливість для публікації статтей та блогування. Та найкраще – усе це безкоштовно! Чому? „Бо українці також люблять халяву”, каже власник сайту EzReklama. Вважайте це „новорічним подарунком” від нас.

 

100% три безкоштовні текстові оголошення або десять безкоштовних текстових оголошень

 

„Рекламні послуги повинні бути доступними для кожного і недорогими”, вважає власник та оператор сайту. Ось чому EzReklama надає послуги, аби відповідати  потребам кожного. Тут ви отримаєте можливість розмістити 100% три безкоштовні текстові-тільки оголошення або десять безкоштовних текстових-тільки оголошень.  Завжди! Врешті-решт, кожен має більше, ніж одну річ для рекламування.

 

Ви можете використати одне оголошення, щоб анонсувати якусь подію, інше -- для реклами ваших послуг, і третє -- аби привітати вашу дочку з днем закінчення її навчального закладу. Як тільки термін одного з ваших трьох безкоштовних оголошень закінчиться, ви можете розмістити інше. Стануть у пригоді зручні та доступні всім кнопки для створення  листівок та знаків.

 

Яка різниця між трьома безкоштовними та десятьма безкоштовними текст-тільки оголошеннями?

Тривалість кожного з трьох безкоштовних текст-тільки оголошень 30 днів, і кожне із додаткових переваг, як, наприклад, фото, краще розміщення, знаки для привертання уваги або виділення жирним шрифтом коштують $1 долар США додатково. Тривалість ж кожного з десяти текст-тільки оголошень — 180 днів, а кожне із додаткових переваг коштує $2 долари США. Вам вирішувати, який із варіантів вам підходить більше.

 

Це - ресурс, який вигідний і для працедавців. Вони можуть використовувати його для реклами вакансій, продажу товарів або просування своїх веб-сайтів! "Але якщо мені потрібно розмістити фото, аудіо або відео оголошення?" можливо, запитає роботодавець. Це також можливе на цьому сайті і лише за долар або два більше, залежно від тривалості оголошення. Загалом, досить широкий вибір недорогих послуг та можливостей, які інші рекламні сайти не пропонують або не можуть запропонувати. Невеликі витрати з ваших кишенькових грошей. З EzReklama усе просто, правда?

 

EzReklama. Один рік потому

 

EzReklama офіційно дебютувала в мережі 10 січня 2009 року. На момент виходу цього прес-релізу, веб-сайт EzReklаma.com відвідало понад 2,742 осіб або трохи більше, ніж 228 людей на місяць. Більшість - повторні відвідувачі. Також було переглянено 6,082 веб-сторінок. Всередньому, за візит переглянено 1.3 сторінки. Типово візит тривав близько 4.03 хвилини, що свідчить про те, що відвідувачі демонстрували  помірно високе зацікавлення  змістом веб-сайту. Відвідувачі приходять з усіх куточків світу, але здебільшого з Канади (94,04%) і Сполучених Штатів (3,13%). Решта 2,83% припадає на інші країни. Статистичні дані зібрано Site Мeter і Statcounter – програмaми, що здійснюють спостереження за відвідуванням сайтів.

 

 

Контакт:

EzReklama

Електронна пошта: admin@ezreklama.com

Категорія: Економіка | Опубліковано: 21.01.2010 17:22
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися