Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Головред трускавецького радіо поскаржилась в прокуратуру на міську владу
Головний редактор КП «Редакція міського радіомовлення» Світлана Марецька подала позовну заяву у прокуратуру міста Трускавця про вчинення злочинів, проведення перевірки в порядку ст. 97 КПК України та порушення кримінальної справи за фактами перевищення влади, службових повноважень, перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, грубого порушення законодавства про працю за ознаками злочинів, передбачених ст.ст.171, 172, 365 КК України.

Про це йдеться у позовній заяві, – передає кореспондент ЗІКу.

«24 лютого цього року ЦЕЗ №8 (Центр електрозв’язку) самовільно, без будь-якого усного чи письмового попередження, припинив надання КП «Редакція міського радіомовлення» передбачених договором послуг, тобто грубо порушив право Споживача на користування проводовою радіомережею. Як мені стало відомо, підставою для цього  став лист виконкому Трускавецької міської ради №18/18-357/1 від 23.2.2011 року (зареєстрований ЦЕЗ №8 за вхідним №117 від 23.2.2011 року) за підписом трускавецького міського голови Р.Козира про призупинення надання ефірного часу керованому мною комунальному підприємству з 24.2.2011 року. А саме цитую: «до вирішення сесією міської ради питання оптимізації структури КП «Редакція міського радіомовлення» та до моменту укладення додаткової угоди з ЛФ ВАТ «Львівтелеком»  на надання мереж проводового радіомовлення», – повідомила у позовні заяві Світлана Марецька.

«Отже, в даному  випадку, на мою думку, ЦЕЗ №8, не знаходячись в будь-якому підпорядкуванні Трускавецької міської ради, виконуючи явно незаконні вказівки (розпорядження) органу місцевого самоврядування, за умови перевищення Трускавецькою міською радою своїх повноважень, грубо порушив умови договору. Дії службових осіб державної установи та зазначеного підприємства призвели до порушення комунальним підприємством ліцензійних умов, до повної зупинки фінансово-господарської діяльності  юридичної особи і, як наслідок, до можливого накладення санкцій Національною радою з питань телебачення і радіомовлення України, до неодержання прибутків, зростання заборгованостей із заробітної плати, із сплати податків та інших обов’язкових платежів», – вважає Світлана Марецька.

Крім того, Трускавецькою міською радою було грубо порушено трудове законодавство України. Так, головний редактор радіо знаходиться на 9 тижні вагітності. Час невикористаної відпустки складає за три роки 108 днів. Жінка хотіла отримати відпустку тривалістю 36 днів. Але міський голова Трускавця  відмовив на підставі того,  «що черговість відпустки не була затверджена міським головою у графіку відпусток на 2011 рік». Світлана Марецька вважає що «в даному випадку грубо порушуються її трудові права, зокрема, право на відпочинок вагітної жінки, яке я за таких умов не буду мати можливості реалізувати в подальшому – до відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами».

Копію позовної заяви журналістка  скерувала  голові Львівської облдержадміністрації Михайлові Цимбалюку та прокурору Львівської області.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 01.03.2011 14:49
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися