Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Google прогнозує зростання ринку інтернет-реклами

Ерік Шмідт, голова найбільшої у світі пошукової системи в мережі інтернет, заявив, що найгірші дні інтернет-реклами вже позаду і сигнали про поліпшення ситуації поводяться, як з американського, так і з європейських ринків.

 

Про це повідомив Reuters, передає «Кореспондент».

 

Таку заяву Шмідт зробив, виступаючи перед групою репортерів в Нью-Йорка. За його словами, компанія «ясно бачить ознаки загального оздоровлення ситуації» на обох континентах і з урахуванням цього вже почала вносити корективи у питання інвестицій в нові проекти і набору персоналу.

 

Google володіє найпопулярнішим у світі пошукачем. Основна частка виручки компанії припадає на надходження від реклами, пов'язаної з пошуковими запитами.

 

Незважаючи на те, що криза серйозно зачепила фірми, що діють в індустрії Інтернет, Google займає досить стійке становище. Чистий прибуток американського інтернет-гіганта за 2008 рік хоч і менш ніж на 1%, але зріс і склав 4,23 млрд дол в порівнянні з аналогічним показником, зафіксованим роком раніше на позначці 4,2 млрд дол.

 

Нагадаємо, чистий прибуток Google Inc. за підсумками II кварталу 2009 року зріс на 19% і склав 1,48 млрд дол проти показника в 1,25 млрд дол, зафіксованого за аналогічний період роком раніше. Виручка Google за II квартал 2009 року збільшилася на 3% - з 5,37 млрд дол до 5,52 млрд дол.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Світ | Опубліковано: 08.10.2009 15:22
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися