Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Грошові перекази MoneyGram відтепер і в Ощадбанку
ПРЕС-РЕЛІЗ
15.12.2011


Міжнародна система грошових переказів MoneyGram International та АТ «Ощадбанк» повідомили про підписання угоди про співпрацю.

Щоб оголосити про партнерство із державним банком та відзначити ефективну роботу колег із розвитку послуг компанії MoneyGram в країнах СНД, Ізраїлі та Східній Європі за останній рік, до Києва прибув Виконавчий Віце-президент MoneyGram в регіоні Північної, Центральної та Південної Америки, країн, що розвиваються, та глобальних коридорів Деніел О’Меллі.

Нове партнерство розширює агентську мережу MoneyGram в Україні майже на 20% та підвищує кількість пунктів обслуговування клієнтів системи до 13 200 відділень банків-партнерів та державного підприємства «Укрпошта». «Країни СНД та Україна є дуже важливим ринком для нас. Активні міграційні потоки в цьому регіоні зумовлюють високий попит на грошові перекази, який ми задовольняємо, розвиваючи свою мережу та надаючи надійні та високоякісні послуги», – зазначив пан О’Меллі.

«Співробітництво з MoneyGram International дає Ощадбанку можливість охопити всі основні коридори міжнародного ринку грошових переказів. MoneyGram International сьогодні входить до трійки лідерів світового ринку грошових переказів і є однією з компаній, які найбільш динамічно розвиваються. За сприяння MoneyGram банк істотно розширить географію охоплення, адже ця система представлена у 192 країнах світу. Впевнений, що таке партнерство позитивно оцінять тисячі українців, які працюють за кордоном. Адже проблема грошових переказів для наших співвітчизників завжди є актуальною», – повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Відділення Ощадбанку мають зручне місцерозташування та присутні навіть у найвіддаленіших від регіонального центру населених пунктах, і тепер користувачам грошових переказів буде ще зручніше знайти точку обслуговування MoneyGram. Відповідно до підписаної угоди, Ощадбанк з 06 грудня 2011 розпочне надавати послуги грошових переказів MoneyGram у 2150 своїх відділеннях. В планах на наступний рік – подальше розширення мережі прийому та виплат переказів за системою MoneyGram в Ощадбанку.

Загалом, пан О’Меллі відзначив, що за три квартали 2011 року компанія демонструє двозначне зростання таких покажчиків як обсяги переказів у системі та збільшення кількості відділень світової агентської мережі.  Мережа MoneyGram в СНД за останній рік зросла на 22% – до 32 400 відділень. Для відправлення переказів у регіоні діють спеціальні тарифи, що дозволяють користуватися надійним сервісом світового лідера за конкурентною ціною, запроваджуються нові продукти. Так, у жовтні цього року MoneyGram запропонувала українцям додаткову валюту на відправку – долари США, для відправлення доларових переказів в країни СНД було запроваджено спеціальний тариф, усього 2,5% від суми. У партнерстві з ВТБ Банком вперше в Україні запущено послугу «Зручні перекази», яка дозволяє клієнтам банку отримувати перекази MoneyGram відразу на банківський рахунок, скориставшись послугами кол-центра банку.

В цілому ж за останній рік бізнес MoneyGram в Україні демонструє стабільне зростання. MoneyGram вже має досить сильні позиції в Україні, інших країнах СНД та основних коридорах переказів у цьому регіоні. «Надалі плануємо, звичайно ж, закріпитися на позиціях, що їх вже досягли, та працювати над зростанням у майбутньому. Для цього ми продовжуємо розширювати мережу обслуговування клієнтів MoneyGram у регіоні, працюємо над збільшенням обізнаності клієнтів стосовно торгової марки MoneyGram, постійно аналізуємо ринкові тенденції та потреби користувачів, які задовольняємо, запроваджуючи нові послуги. Наприклад, у планах компанії на 2012 рік розширення кола банків-партнерів, де буде запроваджено послугу зарахування переказу на картку, запуск нових онлайн-сервісів тощо», додав Пітер Гнатюк, Віце-президент MoneyGram в регіоні Росія, СНД, Східна Європа та Ізраїль.
 


АТ «Ощадбанк»
Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ.  Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Лідер «Рейтингу надійності найбільших банків за підсумками першого півріччя 2011 року» за версією журналу «Деньги» (2011 р.). Переможець III Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2011» у номінації  «Кращий банк з депозитних програм для населення» за версією  журналу «Банкиръ».
Основні покажчики банку станом на 01.11.2011 р.: власний капітал – 17,5 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 64,9 млрд. грн.;  фінансовий результат – 462,7 млн. грн.

Компанія MoneyGram International
Компанія MoneyGram International – одна з провідних компаній на світовому ринку грошових переказів. MoneyGram обслуговує грошові перекази в усьому світі та оплату рахунків у США за допомогою глобальної мережі, яка складається із понад 256 000 відділень, включаючи роздрібні мережі, міжнародні поштові служби та фінансові установи у понад 192 країнах та територіях світу. Для того щоб отримати детальну інформацію щодо грошових переказів та оплати рахунків через відділення або Інтернет, будь ласка, завітайте до нашого сайту www.moneygram.com або зв’яжіться з нами на Facebook.

Контактна інформація

Ярослава Тітова
Ірина Колосовська
прес-служба Ощадбанку
тел./факс: 2705236
E-mail: TitovaYO@oschadnybank.com
КolosovskaIU@oschadnybank.com


Марина Ковригіна
прес-служба MoneyGram в Україні
Агентство HOSHVA PR
+38 067 219 08 66
Skype: kovriginam
ICQ: 336149362
kovrigina@hoshvapr.com.ua
Категорія: Економіка | Опубліковано: 15.12.2011 16:15
Ключові слова: Деніел О’Меллі, Ощадбанк, Антон Тютюн, MoneyGramУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися