Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


ГудВін.info шукає регіональних кореспондентів
Редакція онлайн-ресурсу ГудВін.info (www.goodvin.info) з метою оперативного висвітлення найважливіших подій у житті країни запрошує до співпраці кореспондентів / кореспонденток з обласних центрів України.

Про це «Прес-Центр» повідомила Київська незалежна медіа-профспілка (КНМП).

Обов'язкові вимоги до репортажів:

1. Оперативність подання та ексклюзивність матеріалу. Авторські фотографії або відео з місця подій вітаються і додатково заохочуються. «Re-writing» існуючих матеріалів з інших електронних або друкованих ЗМІ прийматися не буде (!).

2. Тема репортажу повинна бути державного масштабу, тобто виходити за рамки однієї області і бути потенційно цікавою громадянам / громадянкам більшості регіонів Україні. Наприклад: «Приїзд Президента країни в Херсон», «У Вінниці відкриють найбільший в Європі фонтан на воді» і т.п.

Многие люди, прежде чем отправится куда-нибудь на отдых, путешествуют просторами Интернета, выискивая на всевозможных форумах и сайтах впечатления тех, кто там уже побывал, отзывы об уровне сервиса в отелях и тому подобную информацию. Это помогает организовать отдых и не попасть впросак. Например, если Вы собрались в затока отель виктория отзывы можете прочитать на сайте Otdyh.fm


3. Мова репортажу - російська.

4. Грамотність написання матеріалу в синтаксичному та стилістичному плані. Статті повинні читатися легко, на одному диханні. Важливо не напружувати читачів / читачок зайвими термінами або складними реченнями.

Редакція ГудВін.info залишає за собою право приймати рішення про публікацію того чи іншого матеріалу. Оплачуватися, відповідно, будуть тільки розміщені на сайті статті.

Резюме надсилати на електронну скриньку info (at) goodvin.info з темою листа «На вакансію репортера». Не забудьте вказати своє місто.

Усі питання, пов'язані з умовами співпраці, будуть обумовлені в індивідуальному порядку.


«Прес-Центр»
Категорія: Україна | Опубліковано: 31.08.2011 11:40
Ключові слова: ГудВін.info, журналіст, вакансія, кореспондентУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися