Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Гутник Андріян: Горе-чиновники засновують новий бізнес «МАФ в оренду»?
ПРЕС-РЕЛІЗ
27.10.2011


Під час засідання останньої сесії Львівської міської ради було піднято питання стосовно бездіяльності виконавчої влади та теперішньої ситуації з МАФами, яка склалась у нашому місті.

«Окрім того, що виконавча влада перешкоджає роботі львів’ян та позбавляє їх робочих місць, вона не виконує свої обов’язки в повному обсязі. Тепер вона своєю бездіяльністю сприяє створенню нової форми підприємницької діяльності «МАФ в оренду». З неясних причин, закривають очі на незаконно встановлені МАФи, в яких підприємці навіть не здійснюють жодної діяльності, а здають їх в оренду. Проте, у випадку хорошої мотивації, у виконавчої влади з’являється можливість здійснення демонтажу об’єктів протягом 2-ох – 4-ьох годин від отримання вказівки.

Дії чиновників не повинні бути спрямовані на знищення малого та середнього бізнесу у місті. Боротьба між бізнесом і владою ні до чого доброго не призведе. Але, необхідно навести порядок в нашому місті і все ж таки розпочати діалог з підприємцями, запровадивши типові форми та зробивши процедуру встановлення МАФів прозорою та скоротити кількість необхідних погоджень. Наразі цей перелік налічує 33 пункти. Важливим питанням залишається також і організація нормальних робочих місць в МАФах, яка наразі є жахливою, адже люди змушені працювати в жахливих умовах», - розповів депутат ВО «Свобода», голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Андріян Гутник.
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 28.10.2011 12:02
Ключові слова: Андріян Гутник, МАФ, ВО СвободаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися