Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Ігор Балинський очолив магістерську програму УКУ з журналістики
Медіа-менеджер і політолог Ігор Балинський очолив в Українському Католицькому Університеті магістерську програму з журналістики.

Інавгурація «магістерки» відбулася у вівторок, 20 вересня.

Перших студентів програми привітали ректор УКУ отець Борис Гудзяк, Владика Венедикт, міський голова Львова. Інавгураційні промови виголосили Ігор Померанцев, Віталій Портников, Монсенйор Пол Тайге.

«В цьому залі є вільні люди, які мають загострене відчуття справедливості. Це люди, які беруть і готові брати на себе велику відповідальність. Колись хтось сказав, що рана від ножа загоїться, а рана від слова може не загоїтися. Чи хтось з вас не маючи медичної освіти готовий брати скальпель і робити операції? Думаю, ні. Але дуже багато людей, не маючи фаху, готові брати перо і писати. І робити людей залежними і неправильно їх інформувати», — сказав у своєму привітанні Андрій Садовий.

«Журналістика в моєму розумінні - це дуже велика відповідальність. Це велика наука, велике покликання, великий Божий дар. Я твердо переконаний, що ця програма буде мати успіх», — додав мер.


«Прес-Центр»

*

Фірма «Балко» пропонує пластикові вікна власного виробництва. Чи не найбільший на ринку асортимент профілів. Низькі ціни. Щирий український сервіс. Безкоштовна доставка по Києву та Київській області.
Категорія: Львів | Опубліковано: 21.09.2011 17:00
Ключові слова: інавгурація, Андрій Садовий, УКУ, магістерська програма, Ігор Балинський, журналістикаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися