Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Ірина Сандуляк стала головним редактором каналу ZIK
Головним редактором телеканалу ZIK призначена Ірина Сандуляк, яка раніше очолювала радіо «FM Галичина», а до цього була шеф-редактором телеканалу новин «24».

Про це повідомила прес-служба ZIK, передає «Телекритика».

За словами генерального продюсера телеканалу ZIK Дмитра Добродомова, Ірина Сандуляк не лише працюватиме на посаді головного редактора телеканалу, але й вестиме підсумкову інформаційно-аналітичну програму «Погляд на тиждень», що виходить у неділю.

Пані Сандуляк зауважила, що мала бажання повернутися з радіо на телебачення, а ZIK, на її думку, відрізняється з-поміж інших львівських мовників тим, що не боїться експериментувати в ефірі.

«Ідей на вересень назбиралося стільки, що ефірного часу не вистачає. Тому ми запустили у роботу кілька найцікавіших проектів, які стартують уже на початку вересня. Інші з'являтимуться на ваших екранах з часом. Трохи видозмінимо вечірній інформаційний блок о 21:00 та підсумкову інформаційно-аналітичну програму "Погляд на тиждень"», — повідомила вона.

Дмитро Добродомов додав, що у вересні-жовтні на каналі ZIK заплановано вихід трьох нових авторських проектів.

Ірина Сандуляк-Білоус, 35 років, закінчила факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Працювала репортером та керівником служби інформації «Радіо Люкс» (Львів), журналістом, випусковим редактором та ведучою теленовин «Наш репортер» (ТРК «Люкс», Львів), власкором телеканалу К1, шеф-редактором телеканалу новин «24», директором радіо «FM Галичина». Зараз - головний редактор телеканалу ZIK. Одружена, виховує двох доньок і сина.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 22.08.2011 19:48
Ключові слова: Дмитро Добродомов, головний редактор, ЗІК, Ірина СандулякУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися