Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Янукович доручив уряду зняти загрозу зриву передплатної кампанії на 2012 рік
Президент України Віктор Янукович доручив уряду вжити термінових і невідкладних заходів щодо забезпечення проведення передплатної кампанії на наступний рік.

Про це повідомила президентська прес-служба.

З метою недопущення зриву передплатної кампанії Янукович доручив уряду забезпечити оперативне погодження довідок видавців про планову і фактичну собівартість передплатного видання на виконання Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для відшкодування витрат на передплату та розповсюдження вітчизняної преси.

«Непорозуміння між відомствами привели до загрозливої ситуації, що склалася з передплатою друкованих видань на 2012 рік. У березні цього року було ухвалено новий порядок надання довідок про собівартість продукції, які тепер має підтверджувати  Міністерство економічного розвитку і торгівлі. В той же час  «Укрпошта», яка є офіційним розподсюджувачем друкованої преси, не поінформувала про зміну порядку надання довідок про собівартість. Через ці суто формальні, бюрократичні перепони повстала реальна загроза завищення ціни на передплату», — йдеться у повідомленні.

Як зазначає прес-служба, 30 червня сплив термін подання редакціями даних до каталогу ДП «Преса», де потрібно вказати ціну на видання, а видавці, які не були вчасно попереджені, подали свої довідки, як  і раніше, до Державної інспекції з контролю за цінами, а не до Міністерства. Таким чином, видавці і журналісти висловили обґрунтовані побоювання, що можуть сформуватися завищені ціни на передплату видань і звернулися до Прем’єр-міністра із листом та пропозиціями виходу з загрозливого становища.

Нагадаємо, кілька днів тому понад 800 редакцій регіональних газет та журналів України солідарно оголосили передстрайкову готовність та заявили про намір у найближчі дні розпочати акції протесту, спрямовані на захист їх законних прав та інтересів.

Пропонуємо також прочитати:

- Сергій Юзвак: «Укрпошта» не встановлює передплатні ціни на видання

*

Если слова «свадьба фотограф киев» вызывают у вас повышенный интерес, то весьма вероятно, что вы вот-вот собираетесь сыграть свадьбу и ищете свадебного фотографа. Если это так, можем дать вам «наводку» на профессионального свадебного фотографа Александра Плужникова, готового реализовать самые смелые предложения молодоженов. Стандартный пакет услуг А.Плужникова включает в себя репортажную съемку встречи жениха и невесты, церемонии в загсе и начала банкета в ресторане (до первого танца). Также в стандартный пакет входит фотосъемка прогулки с постановочными кадрами. При желании можно добавить фотосессию невесты во время сборов и репортажную съемку венчания. Детали на сайте www.vaodhu.com


«Прес-Центр»
Категорія: Україна | Опубліковано: 03.07.2011 16:49
Ключові слова: Янукович, передплатна кампанія, УкрпоштаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися