Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Хвойницький попросив Нацраду анулювати ліцензію «Львів-ТБ»
Директор КП «Телекомпанія Львів-ТБ» Михайло Хвойницький звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про анулювання ліцензії НР №1640 від 07.06.2004 на право користування 12 телевізійним каналом у Львові у «зв‘язку із технічними проблемами».

Про це йдеться у листі Нацради від 11 травня 2010 року адресованому голові Львівської облради Мирославу Сенику, який є у розпорядженні Вголосу.

Цей лист є відповіддю на звернення обласної ради стосовно виходу КП «Телекомпанія «Львів-ТБ» зі складу співзасновників ТОВ «ТРК «УТ-Захід».

Нацрада у своєму листі повідомляє, що не може здійснювати регуляторні функції стосовно цієї компанії, оскільки ТОВ «ТРК «УТ-Захід» не має ліцензії Нацради.

Щодо листа директора «Львів-ТБ» з приводу анулювання ліцензії, то Нацрада обіцяє розглянути його на найближчому своєму засіданні.

Лист Михайла Хвойницького до Нацради надійшов ще 26 квітня.

Сам директор «Львів-ТБ» протягом останнього часу перебував у лікарні. Принаймні про це повідомила на останній сесії ЛОР 13 травня його поплічниця по депутатській групі «Нова Галичина» Емілія Подляшецька. За її словами, Михайло Хвойницький перебуває у кардіологічному відділенні. Вона, зокрема, назвала неетичним розгляд на сесії питання «Львів-ТБ», поки Михайло Хвойницький не вийде з лікарні.

Зауважимо, що Нацрада, наразі не зможе приймати жодних рішень, оскільки 13 травня Верховна Рада звільнили 4 з 8 членів Нацради. Доки не буде обрано нових членів, Нацрада не матиме кворуму для прийняття легітимних рішень.

Нагадаємо, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні 12 травня призначила позапланові перевірки ТОВ «ТРК "Міст ТБ"» і КП «ТРК "Львів-ТБ"», об'єднаних у спільний телепроект «УТ-Захід». Це пов‘язано із порушеннями ліцензійних умов і законодавства на цих компаніях.

Як писав Вголос, 20 квітня Львівська обласна рада прийняла рішення про вихід зі складу співзасновників ТзОВ «Телерадіокомпанія «УТ-Захід» до 1 серпня 2010 року.

Після цього прямі трансляції сесій обласної ради неодноразово зникали з ефіру 12-го каналу.

Нагадаємо, що Львівська обрада, входячи в співзасновники «УТ-Захід» через комунальне підприємство «Львів-ТБ», внесла в статутний фонд ТзОВ «УТ-Захід» майно на суму понад 1,8 млн. гривень, за що отримала частку у 33,3%.

У листопаді 2009 року стало відомо, що почесному президенту ФК «Карпати» Петру Димінському опосередковано належать 66% телеканалу «УТ-Захід».

Довідавшись про незрозумілу ситуацію на телеканалі, Львівська обласна рада призупинила свою участь у ньому і створила тимчасову контрольну комісію з вивчення цього питання.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 17.05.2010 11:06
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися