Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


«Київстар» і Корреспондент.net шукають «мобільних журналістів»

16 листопада стартував новий творчий проект «Мобільний журналіст», ініційований компанією «Київстар» у партнерстві з провідним порталом новин Корреспондент.net. 

 

Про це «Прес-Центр» повідомив менеджер зі звязків з громадськістю філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» у м.Львові Віктор Гальчинський.

 

«Київстар» та Корреспондент.net пропонують новий спільний проект «Мобільний журналіст» на базі сайту громадянської журналістики «Я-Корреспондент».

 

Упродовж двох місяців, з 16 листопада 2009 р. по 15 січня 2010 р., користувачі мережі інтернет на сайті «Я-Корреспондент» можуть представити на суд публіки свої фото- та відеорепортажі на задані редакцією теми, а найкращі роботи будуть нагороджені подарунками від «Київстар». Взяти участь у цьому проекті може кожен, хто любить, вміє чи бажає створювати цікаві кадри та оригінальні сюжети.

 

Щотижня за кількістю голосів, переглядів та коментарів відвідувачів порталу Корреспондент.net визначатимуться 3 репортери-переможці. Вони отримають набір «Київстар. Мобільний інтернет» або 200 гривень на поповнення абонентського рахунку оператора мобільного зв’язку «Київстар».

 

Після завершення проекту буде визначено кращий репортаж, який набрав максимальну кількість голосів, коментарів та переглядів упродовж двох місяців. Роботи кращого «мобільного журналіста» будуть надруковані в журналі «Корреспондент».

Категорія: Україна | Опубліковано: 17.11.2009 18:47
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися