Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


«Київстар» представляє нову унікальну послугу «Батьківський контроль» для мобільного телефону
Лого «Київстар»

ПРЕС-РЕЛІЗ
25.03.2011


«Київстар» пропонує нову послугу «Батьківський контроль», яка гарантує захист дітей від онлайн-загроз під час виходу в інтернет з мобільного телефону. Технічне рішення на базі переліку безпечних сайтів розроблено вперше на українському телеком-ринку і надається безкоштовно для клієнтів «Київстар».


Послуга «Батьківський контроль» відкриває доступ з мобільного телефону тільки до переліку безпечних та корисних ресурсів для дітей. На момент запуску список складається з 44 сайтів - освітнього і розважального характеру. Веб-ресурси були запропоновані клієнтами і співробітниками «Київстар» та рекомендовані для дітей експертами Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України.

Щоб встановити послугу, достатньо набрати на мобільному телефоні дитини USSD-запит *100*5*1*ХХХХ#, де ХХХХ - батьківський пароль, і натиснути кнопку виклику. Підключення та використання послуги безкоштовне для всіх клієнтів передплаченого зв'язку «Київстар»та djuice. Докладна інформація про послугу - на сайті www.kyivstar.ua або за номером 466.

Директор з розвитку бізнесу на масовому ринку «Київстар» Віталій ВОРОЖБИТ:

«Послуга «Батьківський контроль» не має аналогів на українському телеком-ринку. Технічне рішення було створено на новій платформі, а весь процес підготовки зайняв більше року. Послуга безкоштовна - це принципове і відповідальне рішення менеджменту «Київстар». Як один з найбільших інтернет-провайдерів, «Київстар» прагне зробити інтернет безпечнішим, в першу чергу, для наших юних клієнтів. «Батьківський контроль» дозволить нашим клієнтам запропонувати своїм дітям цікавий і абсолютно безпечний інтернет в їх мобільних телефонах. Як батько трьох дітей, я з нетерпінням очікував запуску нашого «Батьківського контролю» і вже ним скористався».

Нова технічна розробка стала черговим кроком комплексної програми «Київстар» «Безпека дітей в інтернеті» і ще однією послугою в лінійці сімейних телеком-послуг оператора.

Першими користувачами «Батьківського контролю» від «Київстар» стали відомі батьки.

Володимир ГОРЯНСЬКИЙ
, народний артист України, батько дочки 7 років:

«Наші діти краще орієнтуються в сучасних технологіях, ніж ми, та з раннього віку використовують мобільний телефон не тільки для спілкування, але і для доступу в інтернет, піддаючи себе всім загрозам, які приховує Глобальна Мережа. Будь-якому батькові важливо захистити свою дитину від сумнівної інформації в Мережі, тому я радий появі доступного та ефективного вирішення цієї проблеми і з задоволенням встановив своїй доньці київстаровський «Батьківський контроль».

Інформаційними партнерами ініціативи «Київстар» «Безпека дітей в інтернеті» виступили видання - газета «Комсомольская Правда в Украине» та журнал «Хорошие родители» (ВД «Едіпресс»).

PR-директор щоденної загальнонаціональної газети «Комсомольская правда в Украине» Олена МІНІНА:

«Вважаю, що багато батьків не достатньо уваги приділяють безпеці своїх дітей в інтернеті, але ж проблема стає дедалі актуальнішою. Саме вона і спонукає нас розповісти читачам «Комсомолки» про «Батьківський контроль», запущений «Київстар», як дієвий метод в забезпеченні онлайн-безпеки юних користувачів».

Головний редактор журналу «Хорошие родители» Влада БАРСУКОВА:

«За допомогою нашого видання, ми регулярно звертаємося до батьків-читачів із закликом приділяти більше уваги безпеці дітей в інтернеті. Ми вдячні компанії «Київстар» за впровадження послуги «Батьківський Контроль », яка захищає дитину від мережевих загроз».

У рамках презентації нової послуги «Батьківський контроль» у столичних і регіональних ТРЦ «Київстар» проведе інтерактивні вистави у форматі театру тіней. Батьки та діти зможуть дізнатися більше про небезпеки Всесвітньої Мережі, а також про способи їх усунення за допомогою послуги «Батьківський контроль».

Довідка про соціальну програму «Київстар» за безпеку дітей в інтернеті»
Соціальна програма «Київстар за безпеку дітей в інтернеті» спрямована на те, щоб захистити дітей від загроз інтернету і зробити Мережу безпечною територією освіти та розвитку. Ініціатива реалізовується «Київстар» з 2009 р. Як учасник Коаліції за безпеку дітей в інтернеті, «Київстар» розробив та впровадив wap-версію тематичного порталу «Онляндія»: wap.onliandia.kyivstar.ua. За допомогою Інституту соціології Національної Академії Наук України, компанія провела перше в Україні дослідження «Знання та ставлення українців до питання безпеки дітей в інтернеті». Також була проведена хвиля соціальної реклами щодо безпеки дітей в інтернеті. «Київстар» приділяє значну увагу питанню протидії поширенню в мобільній мережі нелегального контенту. Компанія співпрацює з профільним департаментом МВС України. З цією метою розроблена та діє спеціальна процедура взаємодії щодо виявлення та запобігання розповсюдження  нелегального контенту (порнографії). У партнерстві з Інститутом психології ім. Г. С. Костюка НАПН України «Київстар» видав перший в Україні посібник для батьків «Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» та створив «білий список» рекомендованих дитячих сайтів.

Більше інформації про програму – на тематичному сайті http://online-bezpeka.kyivstar.ua/

Довідка про послугу «Київстар» «Батьківський контроль»:
Нова соціальна послуга «Київстар» створена з метою захисту дітей від помилок і насильства при використанні інтернету з мобільного телефону. «Батьківський контроль» відкриває доступ тільки до обмеженого переліку безпечних та корисних сайтів для дітей, схвалених експертами з Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України. Редагувати список сайтів можуть тільки експерти компанії. Переходи по зовнішнім посиланням, окрім безпечного списку сайтів, заблоковані. «Батьківський контроль» можна застосовувати при використанні GPRS та WAP-доступу до інтернету з мобільного телефону. Детальна інформація про послугу - на сайті www.kyivstar.ua або за номером 466.

Дізнавайтесь новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар» та на сторінці в Facebook.


За додатковою інформацією звертайтесь
до менеджера зі зв'язків з громадськістю Львівської філії  "Київстар" Віктора Гальчинського,
тел. (032) 290-27-37
факс (032)290-11-43
моб. тел. (067)670-95-83
E-mail: Victor.Galchinskiy@lviv.kyivstar.net
Категорія: Економіка | Опубліковано: 28.03.2011 13:35
Ключові слова: Київстар, Батьківський контрольУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися