Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


«Київстар» став лідером галузі телекомунікацій в «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України»
Логотип «Київстар»

ПРЕС-РЕЛІЗ
15.12.2010


«Київстар» в черговий раз очолив галузевий рейтинг «ТОП-100 Рейтинг кращих компаній України», складений видавництвом «Економіка». «Київстар» лідирує в галузі зв'язку із середнім показником рентабельності 34,66% (за період 2005-2009 рр.)

У рейтингу «ТОП-100. Найефективніші компанії України» ефективність розглянута як інтегрований показник, який включає можливість компанії генерувати прибуток і дохід протягом тривалого періоду, демонструючи при цьому високі темпи приросту доходу і рентабельності. Рейтинг складався для 25 галузей української економіки. Всього було проаналізовано понад 600 компаній України.

На думку експертів-упорядників рейтингу, драйверами успіху «Київстар» стали вірно обрана ринкова стратегія, досвід акціонерів і потужні фінансові ресурси.

Президент компанії «Київстар» Ігор Литовченко:
«Основний фактор успіху й основа спілкування нашої компанії зі споживачами - це виконання обіцянок бренду. Це та основна цінність, завдяки якій більшість споживачів вибирають «Київстар». У своїй роботі компанія завжди використовує світовий досвід розвитку телекомунікацій, привносячи в Україні не лише інвестиції, а й найкращі моделі розвитку телекому-бізнесу».

Головний редактор журналу «ТОП 100. Рейтинг кращих компаній України» Василь Поворозник:
«Цього року ми вирішили подивитися на український ринок трохи під іншим кутом - визначити компанії, які продовжували успішно працювати протягом останніх 5 років. Таким чином, звернути увагу не тільки на підприємства, які за результатами того або іншого року показали найвищий дохід, але також відзначити компанії, яким вдалося підтримувати високі темпи зростання доходу, забезпечувати позитивний фінансовий результат, демонструвати високий рівень рентабельності, як за часів нестримного зростання, так і в період кризи української економіки».

Нагадаємо, що в згідно з «ТОП-100. Рейтинг найбільших компаній України» «Київстар» визнано найбільш прибутковою компанією в 2009 році. Компанія увійшла до ТОП 10 кращих компаній України за обсягом чистого доходу з показником 11 652.8 млн грн.

«ТОП 100. Рейтинг кращих компаній України» заснований у 1995 році. Представляє комплексну оцінку бізнес-діяльності компаній і вважається одним з найбільш авторитетних рейтингових проектів у країні, оскільки в його основу лягають публічні фінансові результати компаній.

Дізнавайтесь новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар» та на сторінці у  Facebook

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.:
До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять три українські оператори телекомунікацій – ЗАТ«Київстар Дж.Ес.Ем.», ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ «Beeline-Україна») і ТОВ «Голден Телеком». Загальна база абонентів зазначених трьох операторів телекомунікацій становить близько 25 млн. осіб.
ЗАТ«Київстар Дж.Ес.Ем.» - оператор № 1 на ринку мобільного зв’язку та мобільного інтернету.. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку «Київстар» є однією з кращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні та регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також послуги роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
ЗАТ «Українські радіосистеми» - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв’язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB.
Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice і «Київстар Бізнес».
Місія ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.»  – покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

Довідка про VimpelCom Ltd.:
До групи VimpelCom Ltd. входять оператори зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра технологій безпроводового та фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в інтернет. Штаб-квартира групи VimpelCom Ltd знаходиться в Амстердамі. До групи VimpelCom Ltd входять компанії, що здійснюють операції в Росії, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Грузії, Вірменії, Киргизстані, В'єтнамі та Камбоджі на території з загальним населенням близько 345 млн. осіб. Компанії групи VimpelCom Ltd надають послуги під брендами «Beeline», «Київстар» та djuice. Акції VimpelCom Ltd. котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під символом VIP.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net
www.kyivstar.ua, www.djuice.com.ua
Категорія: Економіка | Опубліковано: 15.12.2010 12:39
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися