Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Кириленко вимагає порушити кримінальну справу проти Ткаченка за напад на журналістку СТБ

Фото: zaukrainu.org

В'ячеслав Кириленко

 
Громадський рух «За Україну!» вимагає порушити кримінальну справу проти народного депутата від КПУ Олександра Ткаченка, який 1 вересня в парламенті здійснив напад на журналістку телеканалу СТБ Ольгу Червакову.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у Громадському русі «За Україну!» з посиланням на народного депутата України В’ячеслава Кириленка.

 

«Хотілося б нагадати депутатам-комуністам, що вони в парламенті демократичної України, а не на з’їзді КПРС, а їхню роботу висвітлює не газета «Комуніст», а представники незалежних ЗМІ», - зазначив він.

 

«На жаль, - констатував В’ячеслав Кириленко, - поки існує каста недоторканих, випадки, коли народні обранці, впиваючись безкарністю, здійснюють напади на журналістів, влаштовують полювання на людей та просто плюють на закони, уже стали буденністю».

 

«Тому ми закликаємо спікера парламенту та дві найбільші політичні сили в Верховній Раді ПР та БЮТ ухвалити закон про скасування депутатської недоторканості», - зазначив він.

 

«Український парламент раз і назавжди має покінчити із депутатами, які прикриваючись недоторканістю, займаються елементарним бандитизмом», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Категорія: Україна | Опубліковано: 02.09.2009 10:21
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися