Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Кіровоградський сайт вийшов в офф-лайн
У той час, як чимало видань з метою економії припиняють вихід у друкованому вигляді і переходять в он-лайн, у Кіровограді, навпаки, на базі інтернет-видання «Новини Кіровоградщини» почали видавати однойменний друкований тижневик.

Про це «Прес-Центр» повідомив редактор тижневика Андрій Лисенко.

«Спочатку був лише сайт «Новини Кіровоградщини». Однак знайшовся інвестор, і вдалося запустити однойменну з сайтом газету», — розповів Лисенко.

Тираж одного випуску складає 25 тисяч примірників. Газета виходить на восьми сторінках, із яких чотири – кольорові. Контент – новини та авторські статті, телепрограма.

«Концепція видання – забезпечити мешканців області якнайповнішою інформацією про життя Кіровоградщини. В ідеалі так: людина купує чи передплачує нашу газету – і їй більше не потрібно нічого купувати чи передплачувати, бо на шпальтах видання – такий собі зріз життя області за тиждень. При цьому ми намагаємося максимально знизити ціну для читачів, на сьогодні «Новини Кіровоградщини» – найдешевша газета в області. Заробляти плануємо на рекламі», — зазначив Лисенко.

Він також сказав, що з першого жовтня редакція планує збільшити наклад майже вдвічі – до 50 тисяч примірників на тиждень, а згодом стати найтиражнішим виданням на Кіровоградщині.


«Прес-Центр»
Категорія: Україна | Опубліковано: 31.08.2011 13:06
Ключові слова: газета, Андрій Лисенко, Новини Кіровоградщини, тижневикУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися