Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Колишня прес-секретар «помаранчевого» губернатора працює тепер у «донецьких»
«Прес-Центр» довідався, де тепер працює Іванна Попович, яка була прес-секретарем покійного нині Петра Олійника, коли він очолював Львівську обласну державну адміністрацію.

За інформацією, які нам надали колеги-журналісти, пані Попович знайшла роботу в енергетичній компанії ДТЕК, де обіймає посаду прес-секретаря ПАТ «Західенерго».

ДТЕК — компанія українського мільярдера, народного депутата від Партії регіонів Ріната Ахметова. Менше місяця тому вона придбала більше 45% акцій «Західенерго».

На сайті ДТЕК, у розділі «Новини підприємств ДТЕК» й справді є публікації, підписані Іванною Попович. При цьому зазначено, що вона — прес-секретар «Західенерго». Деякі з публікацій датовані ще липнем 2011 року, а отже, пані Попович працює в компанії вже тривалий час.

Нагадаємо, ДТЕК вже давно є акціонером «Західенерго». Так, літом 2009 року стало відомо, що вона сконцентрувала у себе понад 11% акцій львівської енергогенеруючої компанії.

Петро Олійник був головою Львівської ОДА після Помаранчевої революції, в 2005-2008 роках. Під час виборчої кампанії 2004 року очолював штаб Віктора Ющенка у Львівській області.

Останнім часом «Прес-Центр» спостерігав у середовищі львівських журналістів зростання інтересу до того, де зараз працює Іванна Попович.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 16.12.2011 15:36
Ключові слова: Західенерго, прес-секретар, Іванна Попович, ДТЕКУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися