Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Комісія Львівської облради перевірить, як інвентаризували майно ЛОДТРК

Сьогодні, 27 листопада, відбулося засідання спеціально створеної тимчасової комісії Львівської обласної ради із розслідування ситуації на Львівському телебаченні.

 

Про це повідомляє «Zaxid.net».

 

«Сьогодні ми сформували порядок денний нашої роботи, який передбачає надіслати звернення для отримання необхідної нам документації, щоб вивчити ситуацію, що сталась на телебаченні (конфлікт між ЛОДТРК та Петром Димінським, – Zaxid.net )», – зазначив голова комісії, депутат Львівської обласної ради від фракції ВО «Свобода»Петро Колодій.

 

Він також наголосив у коментарі Zaxid.net, що зокрема комісія звернеться до директора телекомпанії «Львів-ТБ», депутата Львівської обласної ради Михайла Хвойницького: «Хочемо отримати усю документацію для вивчення юридичної сторони конфлікту. Загалом хочемо об’єктивно оцінити ситуацію, оскільки з’явилося багато різних думок у ЗМІ. Окрім того, хочемо перевірити документи щодо інвентаризації майна ЛОДТРК, оскільки така мала бути проведена перед передачею цього майна», – наголосив Петро Колодій.

 

Як повідомлялось, 24 листопада депутати Львівської облради створили спеціальну тимчасову комісію для розслідування ситуації на львівському телебаченні.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.11.2009 16:44
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися