Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Конкурс: Напишіть про накопичувальне пенсійне забезпечення — виграйте ноутбук
15 квітня — останній день подання матеріалів на 2-й Всеукраїнський конкурс «Своє надійніше!» для місцевих засобів масової інформації на кращий матеріал про накопичувальне пенсійне забезпечення в Україні.

Про це нам, колеги журналісти, нагадав Дмитро Дьошин, спеціаліст зі зв’язків із ЗМІ освітньої програми «Академія пенсійної реформи», яка є серед організаторів конкурсу.

Переможець конкурсу отримає ноутбук. Той, хто посяде друге місце, — цифровий фотоапарат, а за третє місце дають цифровий диктофон.

Участь в конкурсі можуть брати обласні, міські, міськрайонні та районні засоби масової інформації будь-яких форм власності.

До участі в конкурсі приймають відео-, аудіозаписи, матеріали, опубліковані в друкованих та інтернет-ЗМІ після 15 вересня 2011 року, за такою тематикою:

- перебіг пенсійної реформи в частині запровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи;

- перспективи впровадження та функціонування обов’язкової накопичувальної пенсійної системи;

- забезпечення надійності пенсійних накопичень;

- послуги недержавних пенсійних фондів населенню;

- управління пенсійними активами на користь учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення;

- якість адміністрування недержавних пенсійних фондів;

- взаємодія недержавних пенсійних фондів та інших учасників накопичувальної системи з населенням (роз’яснювальна і пропагандистська робота, якість обслуговування учасників недержавних пенсійних фондів);

- запитання та відповіді, конкретні історії, добірки читацьких листів з коментарями журналістів з тематики обов’язкової накопичувальної пенсійної системи та системи недержавного пенсійного забезпечення.

При визначенні переможців журі надаватиме перевагу системному підходу до розкриття теми, введенню постійних рубрик, залученню до обговорення широкого загалу, аналізу сучасного стану пенсійної реформи в регіоні, критиці недоліків і пропагуванню кращого досвіду, висвітленню різних точок зору, практичного досвіду та випадків із життя, пов’язаних із пенсійними накопиченнями, матеріалам, що висвітлюють думки простих громадян, роботодавців, працівників державних органів та установ, активістів громадських органзіацій, профспілок щодо накопичувального пенсійного забезпечення, вимог та очікувань від впровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи та вимог до системи недержавного пенсійного забезпечення.

Дмитро Дьошин підкреслив, що конкурсні публікації мають містити уточнення про те, що вони беруть участь у конкурсі, а також нагадування про усіх організаторів.

Форма подання публікацій на конкурс:

Примірники газет, відео-, аудіо-, CD-записи з конкурсними матеріалами потрібно надіслати до Академії пенсійної реформи разом із поданням редакції, в якому має міститися така інформація:

- повна назва, адреса, контактні телефони/факси, електронна адреса редакції;

- перелік надрукованих матеріалів, що додаються;

- організаційні заходи редакції, акції, проекти з заданої тематики, якщо такі мали місце;

- прізвища і посади працівників, які брали участь у конкурсній програмі.

На конверті треба зробити помітку «Конкурс «Своє надійніше!».

Адреса Академії пенсійної реформи: 04210, м. Київ, пр-т. Героїв Сталінграду, 12л)

За додатковою інформацією звертайтесь до Дмитра Дьошина. Його контактні телефони: (044) 426-61-11, (097) 126-43-46. Електронна пошта: d.deshin@pension-academy.kiev.ua


«Прес-Центр»
Категорія: Україна | Опубліковано: 20.02.2012 14:49
Ключові слова: накопичувальне пенсійне забезпеченн, Дмитро Дьошин, конкурс, ноутбукУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися