Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Костюк шукає собі прес-секретаря
Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк шукає людину на посаду керівника відділу прес-служби апарату Львівської ОДА, який фактично виконує функції прес-секретаря губернатора.

Ця посада  зараз є вакантною. Роксоляна Шейко, яка її обіймала, написала заяву на звільнення, і в четвер, 23 лютого, губернатор цю заяву підписав.

Роксоляна Шейко
Роксоляна Шейко. Фото: zik.ua

У листі до ЗМІ Шейко написала: «Щиро вдячна Вам за співпрацю! Сподіваюсь на спільну роботу у наступних проектах».

Говорячи про наступника Роксоляни Шейко, Костюк зазначив, що це має бути «людина, яка активно працюватиме, яка буде креативною, яка буде сьогоднішня».

Проведите свой отпуск на Черном море, в г феодосия отдых здесь принесет Вам истинное удовольствие. С предложениями гостиниц, отелей, санаториев и баз отдыха Феодосии и Феодосийского региона Вы можете ознакомиться на сайте feodosiya-otdyh.com


У п’ятницю під час брифінгу губернатор запропонував журналістам взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади. «От тут зібрався журналістський пул. Хто має бажання працювати з головою ОДА, то приходьте і будемо працювати, я відкритий. Але пам’ятайте, що робота в адміністрації — це дуже непроста робота», — сказав він.

Роксоляна Шейко почала працювати в Львівській ОДА ще за губернаторства Василя Горбаля (20 квітня – 21 грудня 2010 р.). 8 грудня 2010 р. її призначили начальником управління преси та інформації ЛОДА. Відтак була прес-секретарем губернатора Михайла Цимбалюка (21 грудня 2010 р. – 2 листопада 2011 р.).  Та продовжила роботу на цій посаді, коли в листопаді 2011-го облдержадміністрацію очолив Михайло Костюк.

Читайте також:

Журналістка Олександра Бодняк — про неорганізованість прес-служби Львівської ОДА


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 27.02.2012 13:56
Ключові слова: Роксоляна Шейко, прес-секретар, вакансія, Михайло КостюкУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися