Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Крупні ІТ-компанії заважають розвитку інтернет-ринку у Львові
Локальний інтернет-ринок Львова значно відстає від рівня розвитку ринку загальноукраїнського, оскільки крупні ІТ-компанії, які тут працюють, переманюють до себе найкращих фахівців, тож над місцевими web-проектами просто нема кому працювати.

Про це заявив засновник проектів Reklama.lviv.ua та Banner.ua Ярослав Максимович на семінарі «Інтернет-комерція», що пройшов у Львові 18 березня, передає «Вголос».

«У нас [у Львові] є найбільша компанія з програмування — Soft Serve, тому всі кваліфіковані кадри прориваються до неї і працюють на офшор», — сказав він.

Максимович повідомив, що хоче підняти рівень місцевого інтернет-ринку, для чого й започаткував цикл тематичних семінарів, один з яких власне відбувся 18 березня і стосувався питання діяльності інтернет-магазинів. На семінар, зокрема, був запрошений офіційний представник компанії Google в Україні Дмитро Шоломко. У кінці травня ц.р. відбудеться семінар за участі представника Yandex, а на семінар, що відбудеться восени, приїде представник Meta.ua.


«Прес-Центр» 
Категорія: Львів | Опубліковано: 22.03.2010 12:25
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися