Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Куйбіда пробачив «Поступу»

Міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда прийняв вибачення редакції газети «Поступ» за публікацію наклепницької інформації про нього, коли він був міським головою Львова.

 

Про це Куйбіда сказав під час брифінгу у Львові сьогодні.

 

«Вони вибачилися – я сприймаю», — сказав він, і додав: «Сподіваюся, що таких публікацій більше не буде стосовно нікого, що випадок з Куйбідою навчить усіх так не робити».

 

Куйбіда зазначив, що вісім років судився із «Поступом», щоб захистити свою честь. «Я є людина послідовна, може, і непоступлива, коли йдеться про питання честі», — зауважив він.

 

Куйбіду, за його словами, влаштувало, що спростування було надруковане у «Львівській газеті», а не в самому «Поступі», який, як відомо, припинив вихід з літа 2006 року: «Мене повідомили, що «Поступ» не виходить і редакція запропонувала вибачитися в іншій газеті, наприклад, «Львівській газеті». Шануючи «Львівську газету» я сказав, що для мене це вже друге питання, в якій. Якщо не виходить «Поступ», то змушувати їх випускати окремо випуск, мабуть, це вже було би занадто. Мені достатньо, що вони вибачаться. Мені не хочеться, щоб вони додатково розорялися. Це в мої плати не входило».

 

Нагадаємо, 3 грудня 2009 р. у «Львівській газеті» було опубліковано спростування редакції газети «Поступ», в якому вона визнавала, що в ряді публікацій про екс-мера Львова Василя Куйбіду містилась інформація, що не відповідає дійсності. Відтак редакція «Поступу» просила у Куйбіди вибачення за поширення неправдивої інформації, яка принижує його честь, гідність і ділову репутацію. 

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 17.12.2009 14:45
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися