Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Літній номер «Західного мобільного кур’єра» МТС зробив у співпраці з буковинськими журналістами
Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна», 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», у співпраці із буковинськими журналістами випустив новий номер газети про мобільний зв’язок в Західній Україні «Західний мобільний кур’єр».

Про це «Прес-Центр» повідомив відділ зв’язків з громадськістю «МТС Україна».

Сьогодні побачив світ третій, літній випуск газети «Західний мобільний кур’єр». Курортний номер «Кур’єра» побачив світ завдяки активності буковинських «акул пера».

Газета насичена цікавими розповідями з історії технологій, свіжими телекомунікаційними новинами, розважальними цікавинками. Як і в попередніх випусках в центрі уваги – звичайні абоненти. Цього разу журналістка Ярина Лазарук приготувала цікавий репортаж про один день з життя своєї сім’ї. Легко, з почуттям гумору Ярина розповідає, як за допомогою телефону та SMS можна передати коханій людині свої почуття та настрій малюка.

«Я одразу погодилася співпрацювати із «Західним мобільним кур’єром», – говорить Ярина Лазарук. – Зараз я в декретній відпустці, доглядаю за дитиною. Але завжди приємно відчувати себе «в ділі». Особливо, коли це стосується нових технологій, які допомагають людям бути на зв’язку одне з одним. Я це знаю з власного досвіду – адже коли чоловік йде на роботу, ми продовжуємо активно спілкуватися по телефону. Технології мобільного зв’язку допомогли й в опрацюванні матеріалу для газети. В нашому районі послуга мобільного доступу в інтернет «МТС-Коннект» – єдине можливе рішення доступу до мережі. Впевнена, що за допомогою таких проектів, я не лише не втрачу професійних навиків, доглядаючи за дитиною, а й, дізнаючись багато нового, зможу навіть підвищити свою кваліфікацію».

Перший номер був підготовлений львівськими журналістами і вийшов друком у грудні 2009 року, з нагоди 15-ліття мобільного зв’язку в Західній Україні, а другий вийшов навесні у співпраці із закарпатськими журналістами.

Також у літньому номері «Західного мобільного кур’єра» читайте:

•    Чарівний голос МТС: розмова з Анною Сільченко, яка озвучує голосові сервіси для абонентів;
•    Один день з життя буковинської сім’ї, або електромагнітні хвилі, насичені коханням;
•    Результати опитування: яку роль у літньому відпочинку відіграє мобільний телефон?
•    Інтернет і діти: рішення, які допоможуть юним юзерам уникнути пасток «павутини»;
•    Зв’язок для бізнесу. Історія й сучасне застосування VPN: безліч сервісів в одному рішенні;
•    Як українці Індію «мобілізували»: репортаж про перебування українських працівників МТС в Індії.

Газету «Західний мобільний кур’єр» можна отримати в усіх магазинах МТС в Чернівецький, Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській областях, а у Львові – також і в магазинах дилерів.


Press-centre.com.ua
Категорія: Україна | Опубліковано: 20.08.2010 10:10
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися