Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Львів обрав собі наречену
ПОСТ-РЕЛІЗ
11.05.2010


8 травня на Параді Наречених у Львові відомий український письменник Володимир Даниленко обрав першу пані Наречену міста. Нею стала 21-річна медсестра Оксана Савчин з міста Стебник, що на Львівщині.

«Для вибору першої нареченої міста ми зібрали спеціальне журі з партнерів Параду Наречених. Кожен член журі мав обрати наречену, яка на його думку найбільше пасуватиме Львову. А Володимир Даниленко серед претенденток мав обрати Першу Наречену міста. Думаю, що ніхто краще письменника не міг впоратися з такою місією», - розповідає організатор Параду Наречених в Україні Дмитро Гломбінський.

Як розповіла Оксана, вона навіть не думала про перемогу. «У мене ж навіть сукні не було. Я і не знала, чи їхати на парад. Але з сукнею допомогли організатори. Думаю, що мені просто пощастило», - розповідає перша Наречена Львова, яка, до речі, ще не планує одружуватись.

Оксана Савчин в подарунок отримала подорож на двох до відпочинкового комплексу «Бухта вікігів», а також фотосесію в одного з кращих весільних фотографів Львова.

Цього року Парад Наречених відвідали жінки різного віку. Найменшою учасницею стала чотирирічна Вікторія Кайдрович, яка прийшла на парад у автентичному вбранні. А найстаршою нареченою стала 64-річна Христина Воянюк, яка на параді відсвяткувала свій день Народження. Новинкою цьогорічного Параду Наречених стала участь у заході дівчат у вишитих весільних сукнях, яке спеціально для Параду підготували на виробничо-комерційному підприємстві «Скиба», а також бої наречених тортами від кондитерської компанії «Степанків».

Під час параду всі учасниці мали можливість ласувати морозивом «ЛІМО», а також тортами «Степанків».

Парад Наречених пройшов за підтримки Львівської міської ради.

Нагадаємо, що після Львова Парад Наречених відбудеться в різних містах України.

***

Перший Парад Наречених в Україні пройшов у Львові 8 березня 2008 року за підтримки Львівської міської ради. Тоді у цьому заході взяло участь понад 40 наречених, які пройшли парадом центральними вулицями міста. 
Парад Наречених є інтелектуальною власністю Дмитра Гломбінського. Організація Парадів можлива лише з дозволу власника.
Юридичну підтримку Параду Наречених надає повірений у справах інтелектуальної власності Валерій Черкашин.
Розробка логотипу Параду Наречених – Ольга Прімович-Грабар.
Головний фотограф-координатор Параду Наречених – Віталій Грабар.


За детальнішою інформацією звертайтесь:
Дмитро Гломбінський, організатор Параду Наречених
+380681361111
www.walkbride.com
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 11.05.2010 12:42
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися