Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Львів-ТБ» отримав від Нацради третє попередження
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 26 січня оголосила попередження КП «Телекомпанія "Львів-ТБ"» за результатами планової перевірки.

Планова перевірка Нацради зафіксувала, що з 6-ї до 8-ї ранку на 12 ТВК мовлять програми під логотипом «Львів-ТБ», як це передбачено ліцензією, а з 14-ї до 16-ї - в ефірі два логотипи: «Львів-ТБ» і ZIK, що має ознаки ретрансляції, не передбаченої ліцензією. Через ретрансляцію ZIK зафіксовані і відхилення від програмної концепції «Львів-ТБ»: зменшення частки української мови зі 100% до 88%, зменшення кількості власних програм з 3 год до 1 год 4 хв, відсутність культурологічних, розважальних і дитячих програм, повідомляє «Телекритика».

Представник телекомпанії пояснила, що під іншим логотипом (ZIK) виходить продукт, передбачений угодами про обмін програм. Також вона апелювала до того, що минулий рік був дуже складним для комунального мовника: сесія облради шість разів звільняла директора, було припинене фінансування, унаслідок чого колектив три місяці не отримував зарплату.

Однак члени Нацради звернули увагу на те, що компанія вже мала два попередження за такі самі порушення, й оголосили третє попередження.

«Телекритика» зауважує, що 7 червня 2011 року в «Львів-ТБ» завершується строк дії ліцензії на мовлення на 12 ТВК у Львові, яка може бути не продовжена через систематичні порушення.

Комунальна телекомпанія «Львів-ТБ» володіє ліцензією на мовлення 4 години на добу (6:00-8:00 і 14:00-16:00 у будні та 6:00-8:00 і 00:00-02:00 у вихідні та святкові дні) на 12 ТВК у Львові. Цю частоту вона ділить з Львівською ОДТРК (16 год/добу) і ТОВ «ТРК "Міст ТБ"» (ZIK - 4 год/добу). З 2008 року «Львів-ТБ» і «Міст ТБ» об'єдналися в телепроект «УТ-Захід», який у 2010 році змінив назву на ZIK. Згодом Львівська облрада вирішила вийти зі співзасновків «УТ-Захід». Деякий час програми «Львів-ТБ» узагалі не виходили в ефір.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 27.01.2011 15:39
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися