Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Львів-ТБ» програла ефір
«Львів-ТБ» остаточно втратила можливість виходити в ефір на 12 каналі ЛТБ.

Комунальна телекомпанія Львівської облради програла у конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення на аналогове мовлення, що був оголошений 6 липня, повідомила «Телекритика».

Результати конкурсу Нацрада оголосила 4 жовтня.

Чотири години на 12 телевізійному каналі, упродовж яких мовила «Львів-ТБ», отримала Львівська обласна державна телерадіокомпанія.

Крім «Львів-ТБ» та ЛОДТРК, заявку на конкурс подала ТРК «Галичина».

Досі ЛОДТРК мала на 12 каналі 16 годин мовлення. Ще 4 години на цій же частоті має ТОВ ТРК «Міст ТБ» (ZIK).

Як повідомляв «Прес-Центр», 7 червня у «Львів-ТБ» закінчився термін дії ліцензії на мовлення на 12 ТВК. Нацрада відмовилась продовжити її дію через те, що за телекомпанією «висіли» три попередження від Нацради, які не були скасовані.

Згодом Нацрада дозволила «Львів-ТБ» виходити в ефір, допоки не стануть відомі результати конкурсу з отримання ліцензії на мовлення на 12 ТВК у Львові.

30 березня 2011 року Нацрада анулювала ліцензію «Львів-ТБ» на мовлення в районах Львівської області.

Комунальне підприємство «Телекомпанія «Львів-ТБ» було створене рішенням сесії Львівської обласної ради від 20 червня 2000 року. 7 червня 2004 року телекомпанія отримала у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення ліцензію на право мовлення на 12-ти метровому каналі на місто Львів і Львівську область тривалістю 4 години на добу.


Лідер ВО «Свобода», яка має найбільше представництво у Львівській облраді, уже пов’язав результати конкурсу Нацради із політикою. У блозі на «Українській правді» Олег Тягнибок запостив таке:

«Сьогодні, о 12-00 Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила результати конкурсу на ефірне мовлення на 12 телевізійному каналі у Львові.

Своїм рішенням Нацрада безжально відібрала 4 години ефірного мовлення у Комунального підприємства "Телекомпанія "Львів-ТБ", засновником якого є Львівська облрада, і статутним завданням якого було висвітлення діяльності депутатів місцевих рад та інформування про цю діяльність жителів Львівщини; всебічне та неупереджене висвітлення основних подій, як політичного, так і соціального характеру, що відбуваються у Львівській області та в Україні.

"Львів-ТБ" був одним із небагатьох інформаційних майданчиків, на якому львів'яни могли спостерігати прямі трансляції сесій рад та чути правду від опозиційних до чинного режиму депутатів та політиків. В ефірі цього каналу поширювалася інформація про корупцію в органах влади, зокрема – на митниці, про знищення львівських лісів, про тиск на підприємців, про неприпустимість наступу влади на українську історичну пам'ять, національні та соціальні права українців.

Одночасно із цим рішенням, Нацрада передала мовлення Львівській обласній державній теле-радіокомпанії, підпорядкованій центральній владі і підконтрольній ОДА.

Відтепер, очевидно, мешканці Львівщини не матимуть змоги у прямому ефірі спостерігати за сесіями місцевих рад, слідкувати за діяльністю своїх обранців у радах. Натомість, громаду Львівщини годуватимуть владним офіціозом про "кровосісєй" та щоденними монологами намісника Януковича на Львівщині.

Отож бо, задумка влади, яку вона здійснила руками Нацради, – проста: зробити громаду сліпою і накачувати її щоденною пропагандою "покращення життя вже сьогодні" та відібрати мову в місцевих рад Львівщини, які є відверто опозиційними та постійно демонструють свою безкомпромісну позицію щодо антиукраїнських дій центральної влади та її ставлеників на місцях.

"Свобода" до кінця боролася, аби не допустити цього рішення, бо ми усвідомлюємо, що влада спочатку закриє рота "неугодним" ЗМІ, в тому числі й місцевим, щоби потім тишком-нишком позбавити будь-яких прав українців».«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 04.10.2011 18:54
Ключові слова: Нацрада, конкурс, ліцензія, 12 канал, Львів-ТБУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися